Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Canon EP-22

Заправка Canon

EP-22 – завдання не дуже просте, однак, маючи деякі навички роботи з принтером і трохи розібравшись в його пристрої, заправити ЕП-22 своїми руками цілком можливо.  

 

Отже, для того щоб картридж Canon EP-22

був заправлений

, знадобляться наступні інструменти:

 

 • пінцет, плоскогубці або качкодзьоби;

 • викрутка Phillips;

 • воронка для порошку тонера;

 • щілинна викрутка;

 • м’яка щітка; ганчір’я без ворсу;

 • невелике долото або інша точка.

Ну і, звичайно ж, ви повинні обзавестися новим тонером HP 1100 (5L), AX, тому що цей принтер наповнений цим порошком тонера.     

Далі по черзі виконуємо наступні дії.

 

 1. Зніміть кришку захисту картриджа. Для цього потрібно підчепити вісь викруткою, але так, щоб вона не пошкодилася. Джерело потрібно поставити в банку, а фіранку відставити в сторону.

 2. Отримати вісь барабана можна за допомогою плоскогубців і відповідної виїмки. Вісь знову в баночці. Беремо барабан за шестерню. Розтисніть картридж в сторони. Виймаємо барабан, рухаючись вгору або до себе за допомогою легких кругових рухів. Протріть барабан ганчіркою від старого тонера, і поставте в темне місце.

 3. За допомогою пінцета отримують вал первинного заряду, який знаходиться під барабаном. (Не торкайтеся його руками!!! – використовуйте пінцет). Акуратно витріть ганчіркою. Якщо з’явилися плями і розлучення від відпрацьованого тонера, промийте мильним розчином і мочалкою. На цьому етапі половину робіт по заправці картриджа Canon EP-22 можна вважати завершеною.

 4. Далі слід отримати осі патрона. Вони утримують половинки пристрою разом. Один з них з лівого боку виштовхується викруткою. З правою віссю справи йдуть трохи складніше – її потрібно вибити всередині пристрою. Більш того, якщо картридж заправляється тільки в перший раз, то вісь буде впиратися в ребра жорсткості патрона. Отже, беремо стамеску і молоток і стукаємо всередину. Відокремте деталі і вийміть вісь пінцетом.

 5. Очистіть шахтний бункер. Він розташований нижче леза очищення картриджа. Необхідно відкрутити два гвинта і зняти лезо пінцетом. Причому захоплювати можна тільки металеві деталі. Протріть лезо і поставте все на колишнє місце.

 6. Замінити первинний вал заряду. За ним поставте на місце барабанний блок, який перед цим потрібно натерти стартовою пудрою (або порошком тонера). Вставте вісь фоторецептора. Готову половину патрона відкладіть в сторону.

 7. Візьмемо другу частину пристрою, в якій знаходиться бункер тонера. Зніміть кришку з боку, яка знаходиться навпроти шестерень. Він буде кріпитися одним болтом. Під ним знаходиться кришка бункера тонера. Відкрийте його, витрусіть залишки відпрацьованого тонера.

 8. Струсіть ємність, в якій знаходиться тонер, відкрийте і вставте воронку. Далі заливають тонер в бункерний отвір пристрою. Обов’язково залиште 2 см до вільної кришки, щоб бункер не заклинив. Закрийте його і зберіть. Заповнення патрон ЕП-22 майже закінчено.

 9. Зберіть будь-які інші деталі в порядку зворотного розбирання. Намагайтеся не дряпати і не зачіпати барабанний блок і вали. Якщо ви все ще торкаєтеся деяких частин принтера, протріть їх ганчіркою.


Отже, картридж Canon EP-22 для принтерів Canon LBP-1120, LBP-800, LBP-810 готовий до роботи! Тепер ви зможете самостійно заправити

картридж Canon EP-22.