Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів: помилки та факти

Існують певні помилки, які стосуються заправки картриджів. Виникли ж вони не на порожньому місці – цьому посприяли багато звинувачень та погроз з боку виробників та офіційних представництв компаній, які займаються випуском друкувальних пристроїв та комплектуючих. Розберемося докладніше і знайдемо безапеляційні докази зворотного.

“Здоров’я” принтерів під загрозою

Усім відома інформація про те, що при відновленні або заправці картриджів друкувальні пристрої виходять з ладу. Але як аргумент захисту зворотного боку цього питання відзначимо – ймовірність того, що принтер потрібно ремонтувати саме з цієї причини, дуже мала. Це можливо лише в тому випадку, якщо ви, не маючи певних знань та навичок, вирішите самостійно залізти у «начинку» домашнього обладнання. Завдати вагомої шкоди може лише недосвідчений «ремонтник».

Щоб цього уникнути, ми рекомендуємо звертатися до спеціалізованих компаній , які займаються і відновленням, і заправкою друкуючих елементів принтера. Не пошкодувавши мінімальної суми, ви отримаєте чудовий результат – пристрій друкуватиме, як і раніше.

Анулювання гарантії

Цей пункт також відноситься до попередньої причини. Але все ж таки проблеми з позбавленням гарантії вам абсолютно не страшні, якщо ви звертаєтеся за допомогою до професійних заправників. Адже не слід забувати, що надійні сервісні центри завжди надають гарантію на здійснені роботи.

Фахівці враховують не лише тип принтера (лазерний, струменевий), а й конкретну модель. Адже кожна модифікація має певні особливості, як і картриджі, при заправці яких іноді необхідне перепрограмування і прошивка чіпів.

Згубний вплив на якість друку

Також поширена помилка, яка потребує термінового спростування. Нерідко послугу з відновлення та заправлення картриджів звинувачують у згубному впливі на якість друку. Причому це «інкримінують» і тим витратним елементам, які сумісні з нерідними пристроями.

Але ж насправді немає жодних доказів того, що якість друку обумовлюється виключно дорогими фірмовими зразками. Друкуючий пристрій може працювати згідно з найвищими показниками якості і в тому випадку, якщо картриджі були відновлені, заправлені або замінені на аналоги (тобто сумісні варіації).

Все криється знову ж таки у професіоналізмі заправника. Порушивши мікроскопічні датчики та схеми у витратних елементах друку, картридж можна зіпсувати. Але якщо ви звертаєтеся до сервісного центру , то такий результат ви можете відразу виключити.

Купити оригінальний картридж простіше та надійніше

Із цим можна тисячу разів посперечатися. Якщо ви не хочете переплачувати за той же результат роботи принтера, то немає сенсу придбати оригінальний виріб.