Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджів: як забезпечити оргтехніці безперебійну роботу?

Заправка картриджів – корисна послуга, якою кожен із нас користувався хоч раз у житті. Поки виробники принтерів та МФУ активно переконують нас купувати нові картриджі, вітчизняні підприємці продовжують успішно реанімувати відпрацьовані матеріали, здійснюючи відновлення та заправку картриджів за набагато менші гроші.

Дякувати Богу, у нас в країні вистачає професійних майстрів. Для досвідченого інженера, який володіє профільною освітою, навичками та потрібним обладнанням, грамотна заправка картриджів  не складе труднощів. Всі ми знаємо, як ускладнюють робочий процес простої через оргтехніку, що вийшла з ладу, а також що буває, коли в її роботі використовуються неякісні витратні матеріали. Однак зовсім не обов’язково постійно розщедрюватися на нові картриджі, коли можна просто щоразу заправляти старі!

Проте далеко не кожен «майстер на всі руки» зможе правильно здійснити процес. Професійне заправлення картрижів – це складне завдання, для якого потрібні спеціальні знання, досвід і досить дорога техніка. Тому, якщо ви хочете уникнути зайвих проблем, не варто довіряти подібну роботу недосвідченим фахівцям.

Перед тим, як розпочати безпосередньо заправку, потрібно провести перелік підготовчих процедур: протестувати картриджі, ретельно прибрати всі частинки порошку, які зібралися на внутрішніх поверхнях і залишилися від старого тонера, тощо. Крім того, досвідчені професіонали пропонують низку додаткових послуг, які можуть у кілька разів збільшити термін служби вашого картриджа: це може бути ремонт фотовалу, нейтралізація електростатичного заряду та ін.

З одного боку, грамотний підхід до заправки картриджів дозволяє значно підвищити термін амортизації оргтехніки, з іншого, він значно знижує витрати на обслуговування.

Навіть якщо картридж заправляється не вперше і якісь його елементи вже починають приходити в непридатність, ремонт та відновлення старого картриджа все одно обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка нового.

Якщо сам корпус все ще гаразд, будь-які запчастини (ракель, фотобарабан та ін) без проблем замінюються при необхідності. У результаті старий картридж продовжує служити вам вірою та правдою, лише витрати при цьому набагато нижчі.

Якщо процедуру було здійснено на професійному рівні, можна сміливо розраховувати, що оргтехніка пропрацює на одній заправці як мінімум на 50% довше. А якщо підрахувати економію в масштабах цілого підприємства з великим документообігом, стає зрозумілим, чому послуга користується такою популярністю.

Бажаєте відчутно заощадити на обслуговуванні оргтехніки? Для цього достатньо дотримуватись головного правила: заправку картриджів варто довіряти лише перевіреному сервісному центру з кваліфікованими майстрами та правильними інструментами.