Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа – правильний спосіб заощадити

Обслуговування принтера передбачає використання витратних матеріалів. Їх поповнення може бути здійснено лише двома способами: покупка нового картриджа або заправка використаного. Новий, особливо оригінальний картридж коштує дуже дорого для витратних матеріалів – за нашими мірками. До того ж, купувати його доведеться не раз, що тільки збільшить витрати вашої компанії.

Інша справа – заправка. Ця послуга сервісного центру Greentex service користується величезною популярністю, оскільки дає можливість реальної економії коштів і при цьому користуватися всіма досягненнями технічного прогресу. У всякому разі, тими, які пов’язані з виробництвом друкованих паперових документів.

Чи легко заправити картридж

Самостійно заправити тонер-картридж, не маючи відповідного досвіду, навіть краще не намагатися. І справа не тільки у можливості поломок та перетворення власного принтера на купу марного пластику. Ця робота брудна, і за відсутності навичок навіть найменша неакуратність призведе до розсипання тонера, а зібрати його буде досить складно.

До того ж, виробники просто забороняють заправку, встановлюючи перешкоди у вигляді чіпів і програмного забезпечення — в гонитві за надприбутками. Щоправда, майстри своєї справи вже давно навчилися оминати цю заборону — на радість економним користувачам, які не бажають переплачувати за витратні матеріали.

До того ж хороший сервісний центр виконає технічне обслуговування принтера або МФУ, замінить деталі картриджа, що зносилися, і навіть при необхідності повністю відновить його. А користувачі оргтехніки зможуть заощадити непогані гроші і витратити їх куди розумніше.