Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка та відновлення картриджів Konica Minolta


Коніка Мінолта


Сьогодні у продажу доступні два типи картриджів Konica. Отже,
картриджі Konica Minolta
бувають кольоровими і монохромними. У спеціалізованих сервісах проводиться не тільки заправка цих видів картриджів, але і їх відновлення. Цим займаються професійні фахівці. Тому придбання перезаправного картриджа Konica Minolta є більш вигідним підприємством, ніж щоразу купувати новий картридж, сумісний з вашим друкуючим пристроєм.


Заправка та відновлення картриджів Konica Minolta.

Картридж з тонером Konica Minolta в своїй комплектації обов’язково має спеціальну чіп-карту, щоб після чергової заправки можна було легко активувати принтер. При заправці картриджа Konica завжди використовуються тільки якісні витратні матеріали. Тому термін і обсяг роботи картриджа після заправки дорівнює періоду і обсягу його роботи в новому стані.

Картриджі Konica Minolta заправляються та відновлюються за допомогою таких витратних матеріалів, як:


  • МК Візуалізація;

  • ГАНП;

  • IPS;

  • UniNet;

  • Статичне управління.


Дуже важливо використовувати якісні витратні матеріали таких провідних фірм і компаній, так як це зробить роботу оригінального картриджа Konica Minolta більш якісною і тривалою.


Де можна купити картриджі Konica Minolta?


Оригінальні картриджі Konica Minolta продаються в спеціалізованих стаціонарних відділах електроніки або в інтернет-магазинах. Щоб зробити правильний вибір, обов’язково зверніть увагу на чіп-карти, що додаються до картриджа, так як вони перемиваються і не піддаються цій операції.


Переглянувши електронний каталог і вибравши картридж, оформіть замовлення, заповнивши спеціальну форму. Через невеликий проміжок часу ви зможете продовжити роботу з друкуючим пристроєм і новим картриджем.