Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LJ M1214 Заправка

Рано чи пізно кожен стикається з питанням заміни картриджів. Така процедура дозволяє пристрою функціонувати набагато довше. Складно заздалегідь передбачити, коли закінчиться чорнило і тонер потрібно буде замінити, але викликавши фахівця, 

HP LJ M1214

  Заправка буде реалізовано миттєво. Виїзд фахівця забезпечується як вдома, так і в офіс. Вони проведуть не тільки заправку, але і повну діагностику пристрою, при необхідності приведуть його в робочий стан. 

 

Перші сигнали про необхідність заправки

Головною ознакою того, що необхідновідправити картридж HP  Kiev є погіршення якості друку. Під час контрольної роздруківки колір стає блідішим, а то і зовсім зникає. Причиною такої роботи часто є несвоєчасне і погане очищення картриджів. Кожна модель принтерів має свої особливості процедури, і фахівці їх враховують. Щоб заправити принтер самостійно, потрібно знати сам процес і всі нюанси. Наприклад, лазерні принтери заповнюються порошкоподібним тонером, ємність якого заповнена відповідним матеріалом. Все ж краще довірити таку процедуру професіоналам, ви заощадите свій час і нерви.

 

Вся робота з картриджами проводиться при кімнатній температурі, після установки варто почекати деякий час, перш ніж приступити до початку друку тестової сторінки. Багато рекомендують заправлятися, не чекаючи повного зникнення фарби.

 

Для друку документів використовуються різні пристрої – матричні, струменеві, лазерні принтери. Якими б вони не були, з часом всім потрібно замінювати матеріали. Тільки при діагностиці пристрою можна чітко сказати, в чому причина збою друку. Заправка  картриджа HP Вона необхідна, якщо:

  1. на папері з’являється пляма і бруд;
  2. смуги друку по всьому аркушу;
  3. чітке зображення не вимальовується, тільки суцільна чорна пляма;
  4. Друкуйте точками або фоном.

Інші ознаки можуть бути прямою ознакою поломки пристрою. Щоб провести повну заміну тонера, його необхідно придбати спеціально для вашої моделі принтера, адже універсальних варіантів немає. При покупці переконайтеся, що були дотримані умови зберігання тонера – зміст знаходиться при нормальній температурі з відсутністю зайвої вологи.

 

переваги заправки

Сервіс  Greentex

надає якісні послуги заправки картриджів за оптимальною вартістю. Фахівці компанії виконують свою роботу дбайливо і якісно, адже цінують час своїх клієнтів. Процедура проводиться швидко, але без втрати якості. 
Заправка картриджів Оболонський район 
передбачає проведення наступних робіт:

  1. діагностика картриджа на наявність дефектів, одним із способів можна вважати роздруківку тестового листа;
  2. розбирання картриджа, очищення всіх вузлів механізмів;
  3. очищення барабанного блоку і магнітного вала;
  4. використання якісного тонера для заправки;
  5. перевірка проведених робіт шляхом друку контрольного тестового листа.