Киев, ул. Большая Васильковская 132

Де можна заправити принтер на Троєщині

Офісна техніка постійно експлуатується і часом піддається фізичному впливу. Своєчасне обслуговування і проведення профілактичних робіт здатні продовжити термін служби принтера або БФП на довгий час.

 

Чому важливо вчасно заправити принтер

 

Своєчасне заправлення картриджів необхідне для якісного друку, а отже, для виконання роботи в офісі або вдома. Нестача тонера може негативно вплинути на експлуатацію картриджа, оскільки часом для використання залишків фарбувального пігменту його трясуть або постукують об різні поверхні, що може призвести до поломки деталей або барабана.

Для того щоб провести заправку картриджа, не потрібно самостійно шукати відповідне чорнило та інформацію про те, як провести роботу і в підсумку не отримати бажаного ефекту.

Не кожен знає, що картриджі можуть бути різними, так само як принтери, тому для заправки потрібно підбирати певні чорнила.

Існують такі види принтерів:

  • лазерні;
  • струменеві;
  • матричні та тонер-туба.

Для кожного з них виконується певна низка дій для заправки і введення в експлуатацію.

Картридж може бути оснащений чіпом з лічильником сторінок і тоді буде потрібна заміна і переналаштування такого чіпа. А може бути оригінальним і таким, що не підлягає подальшому заправленню, тоді використовувати повторно картридж не можна, потрібно просто придбати новий.

У майстерні можливо провести роботу з відновлення картриджа, водночас заміні підлягають зношені частини та подальша перевірка і заправка.

 

Переваги заправки картриджів у “Грінтекс”

 

Заправити принтер на Троєщині можна легко, зв’язавшись із спеціалістами сервісного центру “Грінтекс”. Для зручності клієнтів існує можливість кур’єрської доставки до зручного часу. Графік роботи вказано на сайті майстерні.

Ціни на надання послуг розміщені на сайті dozapravka.com.ua. Передача замовнику здійснюється за актом приймання-передачі. Якщо клієнт особисто відвідав офіс сервісного центру і передав апарат, то йому надається знижка в розмірі 10%. Проводиться діагностика та обслуговування офісного обладнання, укладаються договори з компаніями та фізичними особами. Надається гарантія на всі види послуг. Робота здійснюється в короткі терміни не на шкоду якості.

Досвід роботи компанії становить понад 10 років, фахівці беруться за виконання найскладніших замовлень. Запорука відмінної якості та сервісу компанії.