Киев, ул. Большая Васильковская 132

Навіщо і де використовується технологія СНПЧ RDM?

установка СНПЧ, або системи безперервної подачі чорнила використовуються сьогодні, так що вам не доведеться постійно купувати нові дорогі картриджі. Звичайно, картриджі завжди можна заправити, але такі дії не можна виконувати нескінченну кількість разів. У зв’язку з цим, Заправка картриджів вирішує проблему лише на час. У нас те ж саме Послуга заправки картриджів Greentex

, яка здійснює свою професійну діяльність в Києві, пропонує всім бажаючим  послуги зремонту струменевого обладнання

, а також послуги з монтажу системи безперервної подачі чорнила.

З самого початку використання технологій струменевого друку і супутнього обладнання воно стало активно застосовуватися практично в будь-якій сфері людської діяльності, де, так чи інакше, експлуатується комп’ютерна техніка. Природно, поліграфічне обладнання найбільше потрібно у всіх офісних організаціях, в різних лабораторіях, навчальних закладах, друкарнях, фотостудіях, але також багато користувачів використовують струменеві принтери в домашніх умовах для друку цифрових документів на папері і для відтворення фотографій.

Із застосуванням обладнання струменевого друку також зростає вартість паперу і картриджів. Від цього нікуди не дітися. Для струменевого друку використовуються картриджі, які необхідно міняти відразу після того, як у них закінчаться чорнило, не затягуючи цей процес, так як вони просто стають непридатними для подальшого використання. У нашому сервісі Грінтекс Будь-який бажаючий в будь-який час доби може отримати послуги подібного роду в нашій майстерні. Але крім того, ми пропонуємо ремонт з виїздом

за вказаною клієнтом адресою по всьому місту Києву.

З іншого боку, всі власники обладнання струменевого друку, а простіше кажучи, принтерів, можуть використовувати в роботі картриджі альтернативних виробників, заощадивши при цьому на покупці нових картриджів, просто встановивши систему подачі чорнила на безперервній основі. У повсякденному житті дуже вигідно використовувати СНПЧ, і багато компаній використовують цю систему. Вартість такої установки цілком прийнятна навіть для середньостатистичнихТому скористатися цим методом може будь-хто. Для цього потрібно всього лише один раз придбати СНПЧ, а потім просто заповнити недолік чорнила в спеціальних резервуарах, щоб ваше обладнання могло безперебійно функціонувати. І мова тут вже не йде про заправку картриджів.

Природно, багато споживачів не мають можливості або коштів придбати обладнання для лазерного друку. Струменеві принтери коштують набагато дешевше, хоча якість друку залишається на досить високому рівні. В даному випадку струменева технологія є оптимальним варіантом. Тим більше, що цілком доступна ціна на придбання багатофункціональногоНовий друкуючий пристрій, на якому, крім друку цифрових документів, в домашніх умовах можна робити ксерокопії потрібних вам матеріалів, сканувати документи і друкувати цілком пристойні фотографії. Єдиний момент полягає в тому, що формат такого друку не буде перевищувати звичайний аркуш формату А4.

Перевага струменевих принтерів ще й в тому, що вони відмінно підійдуть для друку на листах з двох сторін. Також кольоровий друк показує відмінні результати. А що ще потрібно від такої техніки? Власне, для будь-якого сучасного офісу, для дому, для вашого офісу струменеві принтери і система безперервної подачі чорнила є найкращимина даний момент.