Киев, ул. Большая Васильковская 132

Xerox WorkCentre 6027NI: сучасний комбайн для малих і середніх робочих груп

Xerox WorkCentre 6027NI: сучасний комбайн для малих і середніх робочих груп. Саме так описує пристрій рекламний буклет виробника. Лазерний принтер з маркуванням 6027NI завоював популярність в різних компаніях: від конструкторських лабораторій до юридичних фірм.

Універсальний комп’ютер

Шістсот двадцять сьомий універсальний комбайн надійшов на ринок разом з іншими різновидами багатофункціональних копіювальних апаратів. Нові світлодіодні пристрої повинні були замінити старі принтери, інтерфейси яких були перевантажені від підключення різних адаптерів, камер та інших функціональних можливостей сполучення. 6027-й має комфортне виконання і може спокійно виготовити тридцять тисяч аркушів або півтори тисячі відбитків за одне завантаження. Новий лазерний принтер спростив профілактичне обслуговування, яке було зведено до заміни одного картриджного блоку без програмного позбавлення відповідної функціональності. 

Швидкість друку зросла до вісімнадцяти аркушів в хвилину, розробники також подвоїли оперативну пам’ять пристрою.

Якість кольорового друку зросла в піксельному співвідношенні сторін 620х620. Кольорове розтягування, слабкі тони зображення стали доступні для реалізації, з’явилася можливість імітувати фрагменти копії «на місці».

Продуктивність лазерного принтера 6027NI

Повне завантаження комбайна витримує півтори сотні листів, а приймальний контейнер розрахований на сто показів. Конструктори вважали, що для малих і середніх фірм такий обсяг є оптимальним. Якщо є необхідність в більшій масовій циркуляції, доведеться розщедритися на пристрої відповідної потужності.

Масштабованість копіювального апарату пристрою варіюється в широких межах, від мінімум 25 відсотків до максимум 400 відсотків. Процесор комбайна оснащений безліччю корисних функцій для копіювання документів, встановлений захищений паролем захист, що не дозволяє тиражувати документ без санкції власника. Також є необов’язкове обмеження копій (наприклад, копіювати водійські права не можна).

Приємним бонусом для власника комбайна є простота обслуговування і профілактика пристрою. Чотири картриджа в одному блоці можна змінити за лічені секунди. Очевидною перевагою нової моделі стане зручний сенсорний екран функціональності.