Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтер Xerox Phaser 4622DN з чудовими функціями

Американська компанія Xerox випускає широкий спектр друкарських пристроїв для використання у великих офісах. Одним з гігантів є лазерний принтер Xerox Phaser 4622DN.

Технічні характеристики

Швидкість друку: Цей принтер може створювати до 62 сторінок формату А4 за хвилину. Перша сторінка буде надрукована за 7,8 секунди, що є високим показником. Пристрій працює на потужному двоядерному процесорі з тактовою частотою 600 МГц, може використовувати обсяг оперативної пам’яті в 256 Мб, який при необхідності можна збільшити втричі. Також можна встановити додатковий жорсткий диск об’ємом 320 ГБ, який підтримує режим апаратного шифрування, що використовується для захисту конфіденційної інформації. Секретний код вводиться на панелі управління і тільки потім відключається захист і принтер готовий до роботи. 

Вантажопідйомність

Загальний показник завантаження становить 650 аркушів, з яких 550 сторінок знаходяться в основній касеті, а решта 100 сторінок – в багатофункціональному лотку. Кількість додаткових касет місткістю 550 сторінок – чотири. Більш того, два з них можна замінити годівницею на 2000 сторінок, яка передбачена в тумбі для облаштування підлоги. Таким чином, максимальна ємність складе 3750 р. А4 стандартної щільності. Чи не кінцева, а знімна ємність. Стандартну 500-сторінкову касету можна доповнити все тим же 50-сторінковим лотком для зшивання. 

Монохромний принтер поставляється в комплекті з одним картриджем. Але є вибір з двох варіантів з різними ресурсами. Звичайний тонер виробляє 13 000 відбитків, тоді як версія високої ємності виробляє 30 000 сторінок формату А4. Витративши їх, потрібно буде поміняти барабан, який розрахований на 80 тис. сторінок. і фьюзер на 150 тис. сторінок. Але можна непогано заощадити, якщозаправляти порожні картриджі тонером

Якість друку 

Принтер Xerox Phaser 4622DN виробляє високоякісні монохромні відбитки. Максимальна роздільна здатність становить 1200х1200 точок на дюйм, що говорить про високий рівень кількості текстових документів.

На витривалість роботи пристрою вказує показник максимального навантаження в 275 тисяч сторінок на місяць. Виробник не згадує рекомендовані навантаження в описі.

Символи «D», «N» в назві вказують на наявність дуплексу і мережевого інтерфейсу Ethernet. Наявність стандартних USB-інтерфейсів для зв’язку з ПК і зовнішніми накопичувачами. Apple AirPrint підтримується можливістю друку з мобільних пристроїв. Але в базовій комплектації відсутній модуль Wi-Fi, який можна встановити додатково.