Киев, ул. Большая Васильковская 132

Змінні та сумісні картриджі

Всім знайома ситуація, коли в невчасно закінчується чорнило у принтера або МФУ, через це може вийти з ладу весь офіс, і, на жаль, часто буває так, що не завжди вдається швидко знайти витратні матеріали для принтера певної марки.

 

Мало хто знає, але деякі виробники принтерів випускають оргтехніку з практично ідентичними витратними матеріалами, що значно спрощує пошук конкретного картриджа, коли друк зупиняється в самий невідповідний момент.

Сьогодні ми розглянемо, принтери яких найвідоміших виробників офісного поліграфічного обладнання оснащені змінними картриджами.

 

Лідерами серед світових брендів є, звичайно ж, Canon і Hewlett-Packard. Як не дивно, основні конкуренти світового ринку використовують таку ж технологію в роботі, деякі моделі їх продукції абсолютно однакові, тому для заміни підходять не тільки патрони, а й інші деталі, зокрема термоплівки, гальмівні колодки, а також ролики захоплення. При цьому комплектуючі для принтерів Canon коштують дешевше, тому, володіючи такою інформацією, можна непогано заощадити на обслуговуванні деяких моделей Hewlett-Packard.

Друге місце можна віддати брендам Samsung і Xerox. Продукція цих виробників  дуже схожа і має сумісні і взаємозамінні деталі, це стосується не тільки картриджів, але і таких комплектуючих, як барабани, очисні і дозуючі лопаті, ролики подачі тонера, а також первинні зарядні вали принтерів і МФУ.

Також до фірм, які випускають аналогову продукцію, відносяться Brother і Epson. Картриджі цієї оргтехніки сумісні.

 

Але слід пам’ятати, що для коректної і безперебійної роботи оргтехніки комплектуючі та витратні матеріали для кожної моделі потрібно підбирати ретельно, одна неправильно підібрана деталь може зіпсувати принтер або МФУ і тоді доведеться витратитися на 
ремонт в сервісному центрі
.

 

Тому для процедури  оперативної заправки

картриджа або підбору  деталей для офісної або домашньої оргтехніки рекомендується звертатися в спеціальні сервісні центри.

 

Заправку картриджів Святошинський район, як і інші частини міста Києва, якісно і професійно виробляє 
Сервісний центр Greentex
. Співробітники компанії є кваліфікованими фахівцями, виїжджають на виклик безкоштовно і можуть провести повну діагностику і ремонт комп’ютерів, принтерів і МФУ.