Киев, ул. Большая Васильковская 132

Вбудований віртуальний принтер PDF у Windows 10: просте та швидке вирішення проблем із документами

Останні моделі ОС марки Linux спочатку мають одну корисну для багатьох користувачів функцію: вони можуть створювати з багатьох відомих типів файлів документи PDF. Ця можливість присутня у ОС відразу ж після покупки, її не потрібно встановлювати додатково. Повинні Linux цією перевагою спочатку вбудованим віртуальним принтером PDF.

Більшість користувачів відчувають часту потребу в експлуатації даного формату. Саме його найчастіше використовують для зберігання та передачі електронних документів по всьому світу. Цей факт робить дивовижною відсутність віртуального принтера у минулі роки у початковому складі Windows. Раніше для початку роботи з форматом до неї доводилося спеціально додавати потрібне ПЗ.

Власники систем, що виходили до появи 10-ї версії Windows, бажаючи розпочати роботу з PDF, вдавалися до завантаження безкоштовних версій віртуальних принтерів. У мережі можна було знайти кілька найменувань таких програм, встановити їх було нескладно. Після закінчення встановлення іконка принтера розміщувалася у відділі для позначень працюючих факсів та принтерів.

Прогрес і постійні прохання користувачів всього світу нарешті подіяли, і Windows 10, що вийшла, втішила публіку своїм власним вбудованим віртуальним принтером. Він має назву Microsoft Print to PDF і запускається в роботу буквально єдиним натисканням кнопки. Ті, хто вперше починає використання цієї функції, розбираються з її застосуванням буквально за хвилини – і одержують відмінні результати.

Як користуватися Microsoft Print to PDF?

Цей інструмент допомагає легко і швидко створювати PDF-файли на основі майже будь-якого типу файлу. Щоб провести операцію, необхідно перш за все відкрити те, що необхідно перекласти в PDF. Це може бути як файл, текстовий документ, так і веб-сторінка. Другим кроком у алгоритмі дій є виклик меню та вибір у ньому пункту “Друк”. У вікні далі в полі Ім’я виставляється Microsoft Print to PDF. Після цього залишається лише одне – зберегти під потрібною назвою потрібний документ, а потім сміливо використати його за призначенням.

Іноді може статися так, що вбудованого принтера немає у списку доступних опцій. Тоді в меню “Пуск” переходять до розділу “Параметри”, далі – в “Пристрої”, “додати” та – назву принтера. Далі його можна буде миттєво вмикати безпосередньо через меню файлів.

Відомий у Києві сервісний центр, який обслуговує друкувальну апаратуру Greentex, пропонує всі види послуг для користувачів принтерів та МФУ. Фахівці компанії надають консультації та допомогу при використанні віртуальних принтерів – налаштування, встановлення, підключення до іншої техніки. Звернувшись до фірми телефоном або на її сайті https://greentex.kiev.ua/ , можна легко та швидко вирішити будь-яку проблему з печаткою. Ціни на всі види послуг діють прийнятні.