Киев, ул. Большая Васильковская 132

Все про принтер Canon MF 4270

Сучасне життя неможливе без друкарських пристроїв. Вони використовуються повсюдно. А одним з лідерів з виробництва поліграфічного обладнання є японська компанія Канон. У цій публікації ми поговоримо про принтері СЧ 4270, функціонал якого перевершує всі аналогічні моделі від інших виробників. Попередній апарат Kenon MF

5770 був модернізований, і тепер покупцям надається можливість купити вдосконалений лазерний пристрій,  заправку Canon   

 

 MF 4270 

може бути реалізований в Києві на компанії Greentex.

модель принтера  MF4270 надає наступні можливості для користувачів: 

 • друк в монохромному виконанні;

 • Заповнення 

   MF 4270 

  доступний кожному;

 • копіювання 20 сторінок за хвилину з часом виведення першої сторінки 8,6 секунди;

 • відмінна якість копіювання – до 600 х 1200 пікселів;

 • вбудований мережевий інтерфейс;

 • можливість двостороннього друку;

 • автоматична подача документів (на 35 аркушах);

 • функція високошвидкісного факс-модему  Super-G 3;

 • можливість кольорового сканування з роздільною здатністю 9600 х 9600 точок на дюйм;

 • Компактність пристрою і стильний дизайн.

При цьому дана машина для професійного друку від Kenon дозволяє заощадити ваш дорогоцінний час і витрати на покупку паперу. Також такий принтер досить безпечний для навколишнього простору і здоров’я людини. Крім того, користувачам принтерів пропонується можливість використання подачі листів ПАПД, за допомогою якого можна професійно скопіювати 35 документів або зробити великі скан-копії файлів або факсів.

Виготовлення акуратних, чітких копій документів 600х1200 dpi зі швидкістю 20 сторінок в хвилину, MF All-In-One 4270 від Kenon відмінної якості. На прогрів пристрою йде всього кілька секунд, що дуже привабливо для офісних працівників, яким потрібні копії в короткі терміни. Фахівці Компанія Canon розробила технологію « На вимогу» Фіксації технологія  – за допомогою якої перший роздрукований документ можна очікувати всього за 8,5 секунд. А заправка  картриджа

Канон 

СЧ

 4270 Зробити це завжди можна в короткі терміни,  звернувшись Сервісний центр Greentex в Києві

.

Дизайнери Kenon також подбали про компактність і стильний образ свого пристрою. Пристрій має невелику форму, що стане точно таким же ідеальним рішенням не тільки для офісних приміщень, але і для використання вдома. Принтер у своєму класі СЧ 4270 – найменша машина, яка поєднує в собі всі функції сучасних МФУ. Стильний чорний дизайн підійде до дизайну будь-якого сучасного офісного приміщення.

До речі, про функції апарату Kenon MF 4270, слід зазначити, що вбудований мережевий інтерфейс дозволяє легко інтегрувати пристрій з будь-якою офісною одногранною мережею. Пристрій поставляється з програмним забезпеченням (NetSpot пристрій інсталятор), що забезпечує зручну і просту установку на будь-який комп’ютер. Споживачі, як вдома, так і в офісі, зможуть використовувати таке поліграфічне обладнання через різні інтерфейси віддалених користувачів, використовуючи звичайні браузери.

А якщо потрібно:  заправка картриджів 

Canon

 – завжди звертайтеся до професіоналів, які працюють в сервісному центрі  Грінтекс. Компанія знаходиться в Києві і майстри працюють цілодобово, без вихідних. Розуміння того, як іноді потрібно терміново АЗС Kenon, фахівці сервісу готові приїхати до вас в будь-який час доби. При цьому майстри компанії займаються не тільки обладнанням лазерного друку, але і струменевим. Так що в нашому центрі ви завжди зможете заправити будь-який картридж за доступною ціною.