Киев, ул. Большая Васильковская 132

Типи пристроїв «все в одному»


МФУ


Багатофункціональні пристрої або, простіше кажучи, МФУ – це пристрій або пристрій, що поєднує в собі відразу кілька важливих функцій, без яких не обходиться жодна робота в офісі. Сюди входять ксерокс, сканер і принтер. Друк документів або зображень, друк копій, оцифрування  документів – основні складові діловодства. Купити МФУ сьогодні можна в будь-якому зі спеціалізованих магазинів електроніки або через інтернет-магазин.
Причому купити МФУ в Києві
можна як з системою безперервної подачі чорнила, так і без неї.


Види багатофункціональних пристроїв.


Перш за все, варто відзначити, що лазерні або струменеві МФУ випускаються багатьма відомими виробниками:


  • Канон;

  • Брат;

  • НР;

  • Епсон;

  • Samsung;

  • Ксерокс.

МФУ-принтери бувають як лазерними, так і струменевими, монохромними або кольоровими, строго для роботи з документами або для друку і сканування зображень і так далі.


Існують МФУ з вбудованим факсом, що працюють з різними форматами паперу, з різними типами носіїв (плівки, фотопапір і т.д.), МФУ для друку на дисках. Кольорове лазерне МФУ

стане відмінним рішенням для друку фотографій в домашніх умовах.


Де можна купити МФУ?


Купити багатофункціональний пристрій для офісу або будинку сьогодні можна в будь-якому місті України через інтернет. На спеціалізованих сайтах є електронні каталоги з представленими в них всілякими моделями цих пристроїв. Для кожної моделі в каталозі також є докладний опис параметрів і характеристик МФУ. Тому зробити вибір відповідної моделі не складе труднощів. Крім того, здійснюючи покупку МФУ через інтернет-магазин, можна заощадити не тільки свої фінанси, а й дорогоцінний час. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку країни за вказаною адресою за допомогою поштових служб.