Киев, ул. Большая Васильковская 132

Найдешевший у світі 3D-принтер створили в Гонконзі

На сьогоднішній день такі пристрої для друку цифрових документів, як принтери, відомі практично кожному і широко використовуються в побуті.і людей по всьому світу. Крім основної матриці, лазерних і струменевих пристроїв для друку документації, так звані 3D-принтери, що дозволяють створювати 3-мірні моделі. Коштує таке обладнання, звичайно, недешево, але недавно Джон Буфорд, засновник компанії Макібл з Гонконгу заявив, що його молода команда любителів і професійних технарів змогла зробити те, що його молода команда любителів і професійних технарів змогла виробляти 3 D -пристрій, який можна придбати всього за 220 доларів. Принтер отримав назву MakiBox, і цей пристрій зможе створювати тривимірні моделі на досить високому рівні якості при недорогий вартості. В основному це означає, що тепер 3МФУ D стануть доступні широкому колу користувачів нарівні зі звичними пристроями друку.

Номер моделі:  MakiBox, крім своєї приголомшливої ціни, зможе задовольнити потреби покупців з безліччю інноваційних характеристик. Одним з них є вже те, що розміри дорівнюють 3D Пристроїв стало в чотири рази менше, ніж у більшості існуючих тривимірних принтерів. Такий виріб здатний друкувати об’єкти розміром приблизно з модель 15 iPhone5. Слід зазначити, що компанія Makible Завдяки своїм передовим розробкам вона змогла підняти рівень доходу до 500 тисяч доларів саме завдяки своїм досягненням. Про це свідчить нова розробка 3D-принтер  MakiBox. При цьому виробництво такого обладнання налагоджено в багатьох місцях світу, тому дешевий принтер для відтворення тривимірних об’єктів буде доступний широкому колу споживачів.

Компанія реалізує матеріал для друку в тривимірному форматі дванадцятьма різними кольорами. Однак покупців більше цікавить чорний колір. При цьому споживачі можуть використовувати будь-який з дванадцяти матеріалів для тривимірного друку.

Якщо говорити про вітчизняних користувачів друкарських пристроїв, то, безсумнівно, в нашій країні струменеві принтери користуються найбільшою популярністю в приватному і промисловому використанні. Такі пристрої мають досить доступну ціну, а якість друку (хоча і не тривимірне) повністю задовольняє потреби користувачів. З іншого боку, зрозуміло, що для такого обладнання потрібні витратні матеріали, в основному патрони, а їх вартість іноді дорівнює ціні самого обладнання. У зв’язку з цим наша компанія Грінтекс пропонує свої кваліфікованіпослуги з 

оперативної заправки картриджів в Києві

. Ми працюємо в спеціально обладнаному цеху, де можна безпечно заправляти картриджі з тонером або чорнилом, виробляти 
ремонт лазерного і струменевого обладнання
.

Ваша допомога в  заправка картриджів

 Наша команда готова надати в будь-який час доби, адже ми прекрасно розуміємо, що переривання використання поліграфічного обладнання може зупинити весь робочий процес, який на деяких підприємствах такого великого міста, як наша столиця, іноді не зупиняється ні на секунду. Крім того, ми пропонуємо можливість: ремонт на місці наш фахівець за будь-якою вказаною клієнтом адресою в Києві. Швидко заправити картридж,

  встановити СНПЧ

 або відремонтувати / замінити деталі, що вийшли з ладу, допоможе наш сервісний центр Greentex.