Киев, ул. Большая Васильковская 132

Послуги заправки лазерних картриджів Canon

Лазерний картридж 728 підходить для більшості багатофункціональних пристроїв лазерного друку виробництва японської компанії Canon. Це означає, що для певних моделей принтерів використовується один тип лазерного картриджа, але саме обладнання з часом модернізується. Наприклад, якщо порівняти моделі MF 4730 і MF 4780, можна помітити, що крім звичайного друку в пристрої з’являється безліч додаткових функцій, а також значно поліпшується швидкість, продуктивність і ефективність роботи обладнання.

Заправка картриджа Canon MF 4780

 


Наш сервісний центр Greentex
Пропонує якісні послуги з ремонту та відновлення оргтехніки за доступними цінами, як для офісних співробітників, так і для приватних користувачів. Щодо картриджа 728 для МФУ Kenon MF 4780 слід зазначити, що його Вихід становить близько 2100 сторінок з п’ятивідсотковим заповненням паперу. Картридж надрукований в монохромному, лазерному чорно-білому кольорі. Картридж 728 дуже економічний і економить час. Крім того, звернувшись до наших фахівців, вам не доведеться дихати шкідливими розчинами. Навіть якщо  Заправка МФ 4780 здійснюється у вас в офісі або вдома, так як наші майстри працюють з виїздом в будь-який район Києва, для цього типу картриджа його повне розбирання не обов’язково: досить відкрити кришку і залити новий порошок тонером.

Заправка Canon MF 4780 в нашому сервісному центрі здійснюється досвідченими кваліфікованими майстрами, які для якісної заправки картриджів Kenon та інших пристроїв регулярно відпрацьовують свої навички роботи на нових моделях.

У вас є можливість самостійно привезти свій принтер в майстерню, або скористатися сервісом прошивки принтера. Однак це не відноситься до моделей МФУ під патрон 728. З іншого боку, можна скористатися службами доставки кур’єрської служби, або майстер приїде до вас додому або в офіс і на ваших очах заправить картридж 728.

Заправка картриджів Kenon є на сьогоднішній день основним видом нашої діяльності. Крім того, ми надаємо послуги з ремонту принтерів, відновлення картриджів, установки СНПЧ, заміни деталей пристрою і продажу сумісної продукції.

Як зазначалося вище, картридж 728 Canon є однією з найпопулярніших моделей серед лазерних принтерів. Користується великим попитом, прекрасно підходить для домашнього використання. У зв’язку з тим, що ресурс такого картриджа не дуже великий, заправляти його доведеться частіше, але це не заважає великим компаніям його використовувати. Картридж Canon 728 вигідний ще й тим, що не вимагає заміни чіпа. Але така послуга в багатьох моделях є обов’язковою і коштує досить дорого.

Заправка картриджа Наш сервіс здійснюється за досить прийнятною вартістю для всіх користувачів. Фахівці центру використовують в роботі тільки якісні витратні матеріали, щоб картридж друкував майбутні відбитки нітрохи не гірше попереднього. Даний вид лазерного картриджа досить простий в заправці, але дуже важливо, щоб пристрій заправляли кваліфіковані фахівці.

Звернувшись до послуг нашої майстерні, ви гарантовано отримаєте професійно заправлений картридж з якісними відповідними витратними матеріалами. Після Завдяки заправці Canon MF 4780

ви можете використовувати друкарське обладнання так само, як і раніше, доки картридж знову не вичерпає потужність.