Киев, ул. Большая Васильковская 132

Послуги з заправки картриджів: остерігайтесь шахраїв!

Ті, хто вже давно володіє власним принтером, напевно, зустрічали в різних джерелах дивні оголошення про послугу заправки картриджів. Їх автори запевняють, що вони виконають роботу протягом однієї години після її замовлення, при цьому якість послуги буде на висоті. А на сам процес заправки не знадобиться більше часу, ніж 5-10 хвилин. З приводу таких і подібних пропозицій фахівці однозначно висловлюються за дилетантський підхід того, що зважився зробити таку нереалістичну пропозицію. Швидше за все, відгукнувшись на оголошення, людина отримає заправку картриджа безпосередньо там, де вона експлуатується, при цьому не застосовуватимуться спеціальні інструменти. Це означає, що якість операції буде низькою. Звичайно ж, солідні компанії теж пропонують виїзні заправки картриджів, можуть робити їх досить швидко (за 20 хвилин в умовах оснащеної майстерні). Проте, загалом фірми, які пропонують якісне обслуговування, мають зовсім інший підхід до своєї роботи і вимагають з клієнтів не такі смішні гроші, як автори сумнівних оголошень.

Професіонали, які мають уявлення про зарядку картриджів, знають: цей процес відрізняється складністю та є комплексним, потребує акуратності та точності. Наприклад, якщо йдеться про маніпуляції з картриджами лазерних принтерів, то тут послідовність дії майстра буде досить складною. Насамперед, розхідник повністю розбирають, ретельно чистять його всередині стисненим повітрям. Далі визначають ступінь його справності та причини можливих неполадок. Упоравшись із діагностикою, у бункер насипають порошок відповідного типу. Не завжди, але часто потрібно ще й змінити електронний чіп або перепрограмувати сам пристрій. Після того, як усі маніпуляції буде закінчено, майстер зобов’язаний протестувати роботу картриджа.

Як бачимо, процедура є аж ніяк не простою, але водночас відповідальною. Впоратися з нею на належному рівні зможе не кожен. Щоб заправлений картридж порадував власника довгою та безвідмовною роботою, майстер, який проводив його обслуговування, повинен використовувати багато навичок та знань, мати досвід у цій роботі. Компанії, які професійно здійснюють її, постійно працюють над тим, щоб поступово нарощувати якість послуг, покращуючи свою репутацію та заробляючи довіру клієнтури. У той же час дилетанти, які пропонують швидкі послуги, насправді можуть не тільки забезпечити клієнту жахливий друк, а й зовсім своїми діями вивести з ладу сам принтер. Тому найкраще уникати спілкування із сумнівними фірмами, довіряючи свою техніку справжнім майстрам.

Однією з найбільш відомих і надійних фірм, що здійснюють заправку картриджів, є компанія Greentex. На її офіційному сайті https://greentex.kiev.ua/ можна дізнатися все про послуги майстрів фірми, порядок їх надання та ціни. Там же можна отримати консультацію менеджерів та зробити замовлення на заправку картриджів. Численні клієнти Greentex відзначають незмінно високу якість роботи співробітників цієї компанії, довговічність результату та безпеку техніки, яка використовуватиметься із заправленим картриджем.