Киев, ул. Большая Васильковская 132

Ухиляння виробників принтерів проти заправки картриджів: як їх обійти і завжди економити?

Послуга заправки картриджів неоригінальними витратними матеріалами в наші дні має дуже велику популярність, і сервіс надання такого обслуговування швидко набирає обертів. Використання заправки картриджів дозволяє користувачам принтерів суттєво економити на їх використанні, однак такий підхід аж ніяк не заохочують фірми-лідери у виробництві друкувальної техніки. Згідно зі статистикою, внаслідок заправки картриджів їх принтерів сторонніми матеріалами та компаніями їх прибутки щороку зменшуються приблизно на 50 млрд. доларів. Тому виробники роблять багато для того, щоб спонукати своїх покупців відмовитися від використання неоригінальних товарів і почати якнайбільше оплачувати саме брендові.

Коли потрібно замінити картридж?

Через деякий час після початку використання принтера на його дисплеї обов’язково з’являється напис про те, що для того, щоб продовжити використання апарата, необхідно замінити картридж. Як правило, таке відбувається, коли пристрій надрукував задану виробником кількість сторінок. При цьому найчастіше кількість тонера, що залишився в апараті, дозволило б надрукувати ще багато тексту або фото. Фахівці кажуть, що всередині принтера може залишитися навіть половина вихідної кількості тонера або трохи менше.

Які ще виробники принтерів підвищують свої прибутки?

Багато сучасних компаній забезпечують свої пристрої спеціальними чіпами або ПЗ, які підраховують кількість надрукованих сторінок, а потім зберігають та аналізують ці дані. Таке обладнання дозволяє заправляти картриджі повторно лише після перепрошивки.

Ще один відомий хід виробників техніки – це її оснащення плавким запобіжником. На момент, коли заданий ресурс техніки закінчується, ця деталь просто перегорає. Тоді принтер неможливо змусити знову функціонувати альтернативними методами.

Що можна зробити?

У таких випадках користувачі не мають широкого різноманіття варіантів дій. Вони можуть, наприклад, постаратися поміняти цей плавкий запобіжник або мініатюрний розумний пристрій. Цей крок виконати можливо, хоч і зі складнощами: дбаючи про свої прибутки, виробники оснастили свої мікросхеми складними криптопроцесорами, і підібрати їм заміну буде непросто.

Більш доступний для більшості крок – це перепрошивка пристрою. У ході її повинні бути внесені такі зміни до ПЗ, при яких принтери починають працювати навіть без чіпа. Прагнучи досягти цього ефекту, багато користувачів вдаються до допомоги безкоштовних програм. Насправді, на жаль, результат від їх використання буває плачевним: принтери після такої прошивки просто перестають працювати. Такого результату можна уникнути, якщо скористатися якіснішими платними сервісами. На основі даних про принтер можуть згенерувати найбільш зручне ПЗ. Як показує практика, багато людей, скориставшись таким шляхом, справді подолали свою проблему з технікою. Випадки невдалих прошивок також бувають, але їх трохи порівняно із ситуаціями, коли працюють із безкоштовним ПЗ.

Ще один прийом виробників принтерів, спрямований проти “хитрощів” охочих заощадити покупців, – це заборона на гарантійне обслуговування техніки у разі застосування разом із нею неоригінальних витратних матеріалів або втручання власника у початковий алгоритм роботи апарату. Багато власників принтерів просто не можуть користуватися гарантійним ремонтом своєї техніки, тому у разі несправності вони звертаються до спеціалізованих центрів. Одним із таких центрів є фірма Greentex, яка обслуговує всіх бажаючих у Києві.

Всю інформацію про послуги Greentex можна знайти в одному місці – на офіційному сайті компанії https://greentex.kiev.ua/ . Там представлені дані про напрямок роботи фірми, контактні дані для клієнтів, а також актуальні ціни. Завжди до послуг споживачів є грамотні менеджери, які проконсультують у будь-якій ситуації.