Киев, ул. Большая Васильковская 132

Кольоровий 3D-друк

Про тривимірний друк чули всі. Деякі навіть знають, як здійснюється така поліграфія, що для цього використовується і навіщо вона взагалі потрібна. Ми поговоримо не просто про техніку, яка створює тривимірні об’єкти, а про сучасні копії, які друкують кольорові тривимірні зображення. 

Кольорові 3D-принтери 

Сьогодні технологія кольорового тривимірного друку унікальна. Інших способів створення різнокольорових виробів немає.

Важливо розуміти, що забарвлення друкованих предметів відбувається в момент їх створення, що забезпечує швидкість їх виготовлення і високу якість виробу.

Найчастіше вихідним матеріалом служить гіпсовий порошок. Спеціальні валики і щітки утворюють найтонший витратний шар, який використовується для подальшої обробки. Далі за допомогою друкуючої головки окремі її частини змащуються спеціальним клеєм, який забарвлюється в потрібний колір. Це найпростіший і найпоширеніший метод створення кольорових об’єктів. Існують різні моделі 3D-принтерів з можливістю кольорового друку. Вони бувають настільними і промисловими. Їх сьогодні створено дуже багато, тому можна купити один з таких принтерів для домашнього використання.

Техніка Zprrinter

Кольорові 3D-принтери Zprinter відомі на ринку. Вони швидко створюють масштабні кольорові об’єкти. Важить такий пристрій в межах 340 кг. Витратним матеріалом для його роботи є п’ять патронів. Друк повністю автоматизований: процеси подачі, налаштування та управління порошком повністю автономні.

Техніка пані Айріс

Кольорові 3D-принтери Msor Iris ідеально підходять для створення реалістичних і довговічних тривимірних моделей. Пристрої працюють з паперовими обрізками, які склеюються між собою і ущільнюються між собою спеціальним складом. Звичайно, такі принтери створюють тільки демонстраційні об’єкти, які не підходять для практичних цілей. Але для створення моделей майбутніх виробів вони підходять краще за інших. Ще одна перевага таких пристроїв полягає в тому, що витратні матеріали для них в наявності.

Не варто витрачати багато грошей на покупку оригінальних картриджів, коли можна скористатися альтернативним варіантом, і заправити використані витратні матеріали, що дозволить заощадити близько 60-70% коштів на обслуговуванні пристрою. 

Порожні тонерні блоки заповнюються якісним сумісним аналогом, який не поступається фірмовому. 

3D-принтер ВFB 3000 ПАНТЕРА

Один з перших приладів, який друкує тривимірні об’єкти в кольорі. Такі форми створюються за допомогою пластикових триколірних ниток.

Доступний і простий принтер ProDesk3D

Цей тривимірний принтер створює кольорові тривимірні об’єкти за допомогою п’яти картриджів і пластикової нитки розжарювання. Цей бюджетний варіант не випускає об’єктів надвисокої якості, але цілком підходить для створення демонстраційних моделей.