Киев, ул. Большая Васильковская 132

Відмінний вибір для невеликого офісу – Ecosys P3045DN

Перш ніж вдаватися в усі подробиці, слід зазначити, що принтер Ecosys P3045DN вважається відмінним вибором для малого і навіть середнього бізнесу, так як поєднує в собі відразу кілька переваг. Це і наявність підтримки хмарних сервісів, і відмінна якість друку, і ергономіка. Тому не дивно, що все більше представників бізнесу вибирають Ecosys P3045DN.

Принтери Kyocera мають одну спільну рису – лаконічний, але стильний і привабливий дизайн. Виробник дивним чином вміє поєднувати найпростіші кольори – в даному випадку сірий і чорний – створюючи при цьому відмінний контраст. А сама форма є символом простоти – квадрат із закругленими кутами. Однак в загальній картині всі ці деталі створюють дійсно крутий дизайн.

Ecosys P3045DN має вантажопідйомність 600 аркушів – 100 в ручному відсіку для кормів і ще 500 в універсальному лотку. Але завдяки опціональному варіанту розширення навантаження можна збільшити до 2600 листів. Таких показників повинно вистачити навіть для середніх офісів. Взагалі, модульність – одна з головних особливостей цього японського виробника оргтехніки.

Швидкість і якість друку – ще дві сильні сторони розглянутого принтера. Наприклад, він може зробити до 45 відбитків за хвилину, а перша сторінка від початку черги друку з’явиться через 5, 9 секунди. Дуже гідний результат навіть в своєму сегменті.

Роздільна здатність друку – 1200 на 1200 точок на дюйм. Цього більш ніж достатньо не тільки для текстових документів, але і для графіки. А наявність дуплексу гарантує багаторазову економію паперу. Причому дуплекс доступний не на додатковому рівні, а вже в базовій комплектації.

Якщо говорити про витратні матеріали, то тут Ecosys P3045DN виділяється серед собі подібних. Японці не тільки реалізували довговічні витратні матеріали, але і відокремили контейнер з тонером від картриджів, щоб він засипався окремо.

До речі, порошку для друку вистачає на цілих 12 500 сторінок. Так вам не доведеться занадто часто витрачатися на витратні матеріали. А якщо врахувати, що картриджі можна заправляти в майстернях, то за допомогою принтера Ecosys P3045DN можна заощадити чималі гроші.

В результаті Ecosys P3045DN є одним з кращих принтерів на даний момент для офісної роботи будь-якої інтенсивності.