Киев, ул. Большая Васильковская 132

Заправка картриджа Canon FAX-L100

Друкарські пристрої, в яких використовуються лазерні технології, є незамінним обладнанням в офісах в наші дні. І на першому місці серед переваг такого поліграфічного обладнання слід назвати мінімальні витрати на відтворення друку на високій швидкості. Лазерний картридж Canon FAX-L100 – це складний порошковий продукт з тонером, а саме порошкоподібна речовина, яка використовується для друку зображень або текстів у багатофункціональному лазерному пристрої Canon FAX-L100. Заправка факс-L100 можна і потрібно. Але рекомендується виробляти його в спеціалізованих майстернях. У Києві Заправку Canon FAX-L100 можна здійснити в сервісному центрі Greentex, який пропонує свої професійні послуги цілодобово з можливістю відвідування майстрів в будь-якому районі міста за бажанням замовника.

Конструктивними елементами МФУ Canon FAX-L100 є:

  • основний блок, що включає гірничий відсік, лопатку ракеля, фоторецептор і магнітний вал;

  • валик первинного заряду;

  • лазерна установка;

  • відсік для розробки зображень і текстів.

Взагалі, під технологією лазерного друку розуміють певну послідовність принтерів, починаючи з нанесення первинної шихти на фотовал. Потім відбувається лазерне сканування для розробки  електростатичного зображення з фоном для друку. А на завершальному етапі відбувається процедура нанесення, розробка і фіксація порошку тонера за рахунок нагрівання тонера на папері.

Заправка  картриджа FAX-L100

Заправки картриджів Canon Порошок тонера ФАКС-Л100 проводиться як в сервісних центрах, так і в домашніх умовах, якщо користувач має відповідні навички. Однак необхідно пам’ятати, що робота кожного картриджа обмежена певним терміном служби. Як правило, вдається зробити від 2 до 3 заправок. Після цього потрібно провести регенерацію, а саме очищення елементів від відпрацьованого тонера, заміну фотовала, леза лікаря, а також інших запчастин. А після цього можна знову  Заправка картриджа Kenon. Далі слід новий етап роботи принтера до наступної заправки. Замінити картридж лазерного принтера  Canon FAX-L100 можна тільки після пошкодження корпусу. До цього моменту (поломка) картридж FAX-L100 можна використовувати і заправляти скільки завгодно.

Як заощадити на поліграфії?

Щоб домогтися більш дешевого друку на принтерах лазерного типу Kenon, можна купити картридж для Canon FAX-L100 іншого виробника (що можна зробити в сервісному центрі Greentex). Сумісні пристрої можуть заправлятися і відновлюватися фахівцями точно так же, як і оригінальна продукція,  але ціна буде знижена від 2 до 4 разів!

Замовити послуги заправки картриджів CANON FAX L100

можна в офісі, вдома, квартирі або в нашому сервісному центрі Greentex

. Сервісний інженер заправить картридж CANON FAX L100 протягом 10–15 хвилин. Заправка картриджа FAX L100 також включає в себе такі процедури, як:

  • очищення бункера від відпрацьованого тонера;

  • очищення дозуючого леза;

  • очищення фоторецепторів.

А якщо вам потрібна термінова заправка картриджа, наші фахівці також можуть приїхати до вас в будь-який час. Крім того, ми виконуємо ремонт лазерного і струнного обладнання, допомагаємо встановити систему безперервної подачі чорнила або виконуємо інші роботи на вашій оргтехніці.