Киев, ул. Большая Васильковская 132

Epson Machinery

Багато хто може здивуватися, але компанія  Епсон Почав свою діяльність в 19 столітті (1881 рік). Спочатку це була фабрика, яка займалася виробництвом годин. До 1964 року саме виготовлення годинникових механізмів було основною специфікою японської компанії. Загальновідомий факт, що в тому ж році Епсон стали офіційними хронометристами на Олімпійських іграх. Але після Олімпіади розробникам з компанії прийшла в голову ідея, що необхідно створити спеціальне обладнання, яке могло б друкувати результати спортивних змагань. У світлі цих розробок інженери компанії приступили до розробки і виготовлення друкарських пристроїв. Новий бізнес-проект став користуватися великим успіхом, тому Епсон Основною спеціалізацією ми зробили виробництво поліграфічної оргтехніки. На сьогоднішній день продукція японського виробника представлена на світових ринках великою кількістю друкарських пристроїв і витратних матеріалів до цих пристроїв.

В даний час  Epson займається виробництвом багатофункціональнихІснує кілька видів друкуючих пристроїв. МФУ для користувачаДля домашнього використання вони оснащені функціями друку фотографічних зображень, які можуть відображатися як на звичайному папері, так і на спеціальному фотопапері. При цьому такі агрегати можуть швидко і ефективно друкувати електронні файли, сканувати і копіювати необхідні документи. Варто відзначити, що такі принтери компанії Епсон Вони досить компактні за розмірами, мають характерний дизайн і прекрасно вписуються в сучасний дизайн квартир і приватних будинків. Крім того, пристрої останнім часом можуть підключатися через Wi-Fi, тому ви зможете розмістити їх в тому місці, де найзручніше. Плюс вартість принтерів від Epson дозволяє придбати таке обладнання практично будь-якому користувачеві.

Багатофункціональнідрукарські машини від торгової марки  Epson Вони мають досить широким функціоналом. Серед них є монохромні і кольорові пристрої. Купівля такого обладнання краще, оскільки воно працює практично без збоїв, економлячи при цьому витрати на друк. Завдяки використанню такого обладнання робота в будь-якому сучасному офісі стає набагато комфортніше. Серед асортименту компанії є МФУ з функцією факсу. Наявність опції Wi-Fi Дозволяє підключатися до однієї багатофункціональностіОдночасно кілька робочих комп’ютерів. Також сьогодні доступна можливість двостороннього друку на одному паперовому аркуші, що порадує багатьох офісних співробітників сучасних підприємств і організацій.

Ті ж моделі, які спеціально розроблені для відтворення професійного друку зображень на фізичних носіях, забезпечують відмінну якість оригінальних фотографій. А при використанні пігментних чорнил можна друкувати не тільки на папері, але і на інших видах поверхонь. Пігментні чорнило для принтерів характеризуються підвищеною міцністю, а зображення можуть зберігатися дуже довго. Однак всі принтери вимагають своєчасного 

заправка картриджа

.

Наш Послуга заправки картриджів 

в Києві  Грінтекс пропонує всім власникам МФУ і звичайних принтерів послуги з 

ремонт струменевого обладнання

, а також Оперативна заправка картриджів вдома або в нашій майстерні. У зв’язку з тим, що ці елементи МФУ необхідно заправляти негайно, ми пропонуємо термінову допомогу всім заявникам.