Киев, ул. Большая Васильковская 132

Своєчасна заміна картриджів – гарантія довговічності принтера

У разі використання картриджа в принтері його необхідно вчасно замінювати. В іншому випадку це спровокує гнів керівництва або неприємності із замовниками, а також загрожує втратою часу та нераціональним витрачанням стандартного паперу. З цієї причини, якщо ресурс встановленого у вашому принтері картриджа встановлений виробником на рівні 2000-3000 аркушів, заправку необхідно здійснювати не після 1999 або 2999 роздрукованої сторінки, а як тільки ви помітите перші ознаки того, що тонер вже закінчується (принтер друкує смугами, залишає не продруковані ділянки на сторінці).

Оптимальним є варіант, коли в компанії є мінімальний запас двох змінних картриджів, один з яких заправлений. Відстежувати їхню наповненість та заміну при закінченні тонера повинна призначена відповідальна особа. Також потрібно враховувати, що заправку картриджів для друкованих пристроїв необхідно довіряти тільки професіоналам, щоб вона була зроблена правильно.

Як вибрати сервісний центр для заправки картриджів

Як пріоритетні фактори вибору компанії виступають не тільки зручне місцезнаходження сервісного центру, але також наявність повноцінного комплекту обладнання, надійних витратних матеріалів та кваліфікованих фахівців. Заправка картриджів у майстерні Greentex service убезпечить вас від простоїв у роботі, зайвих витрат часу та фінансів.

Якщо вчасно не замінили тонер, а клієнтам необхідно роздрукувати документи, у нашому сервісному центрі пропонується зручна послуга – виїзд нашого майстра до вашої організації. Майстер оперативно виїжджає за заявкою, виконує заправку картриджа в стислі терміни, після чого ваш пристрій друкуватиме стабільно і безпроблемно.

Ще одним комфортним варіантом стане заправка з доставкою використаних і заправлених витратних матеріалів кур’єром майстерні. В даному випадку вам не потрібно думати, як привезти використаний картридж і витрачати час на приїзд за заправленим картриджем.

Таким чином, професійний та відповідальний сервісний центр робить все можливе, щоб замовник залишився повністю задоволеним співробітництвом, а заправка картриджів була взаємовигідною та оперативною. Ви отримуєте постійне функціонування принтера, економію коштів та часу, а також насолоду від високої якості наданої послуги.