Киев, ул. Большая Васильковская 132

Струменеві принтери і МФУ. особливості використання

У сучасних офісах, а також вдома найчастіше використовується обладнання для струменевого друку, призначення якого полягає в переміщенні цифрових файлів на фізичні носії, а саме – на папір. Струменеві принтери досить поширені серед користувачів нашої країни, тому в даній публікації мова піде саме про цей вид поліграфічного обладнання.

У струменевому багатофункціональномуПристрої і звичайні принтери використовують в якості носія спеціальні чорнило, яке швидко висихає. При цьому кожна з моделей струменевих принтерів має свої унікальні характеристики, включаючи розмір сопел друкуючих головок або швидкість друку копій. За такими показниками виробники підбирають відповідні чорнило в його складі. У зв’язку з цим необхідно розуміти, що сумісні витратні матеріали необхідно підбирати для кожного принтера. Відповідно до цього, і заправка

картриджів, а також ремонт струменевих принтерів

, який можна зробити в нашому  сервісі заправки картриджів Greentex

 на території міста Києва. Крім того, наші фахівці надають послуги за бажанням замовника і установка СНПЧ.

Більшість принтерів, які споживачі використовують у своїх домашніх умовах, є струменевими машинами. З одного боку, такий вибір пояснюється їх досить доступною вартістю, адже вони мають ціну в два, а іноді навіть в три рази менше, ніж лазерні МФУ. Хоча, слід зазначити, що кожен окремий екземпляр, який виконаний на струменевому принтері, цінується на порядок більше, ніж копія з лазерного пристрою. Плюс струменеві МФУ дають можливість друкувати фотозображення в домашніх умовах, що радує багатьох споживачів.

Але найголовнішою перевагою струменевих принтерів є той факт, що в них є картриджі, які можна заправляти кілька разів. Природно, така особливість дозволяє використовувати той же картридж набагато більше часу і заощадити на покупці нових аналогічних виробів.

Кожен користувач обладнання для струменевого друку повинен знати, що картридж, в якому закінчилися чорнило, повинен практично миттєво заповнюватися новими чорнилом. Це пов’язано з тим, що через деякий час він висохне і просто прийде в непридатність. Власне, коли закінчилися чорнило, потрібно терміново звернутися до професіоналавід майстра, який зможе правильно заправити картридж. З такими проблемами в Києві ми можемо звернутися в нашу компанію, яка пропонує термінові цілодобові послуги по заправці картриджів і в цілому сервісному обслуговуванню оргтехніки. Наші фахівці працюють в спеціально обладнаній майстерні, але при необхідності ремонт проводиться за вказаною клієнтом адресою, тобто на місці, так як ми розуміємо необхідність термінової заправки картриджів. Але зупинка роботи одного принтера іноді може зупинити весь робочий процес. Звертайтеся до нас в будь-який час дня і ночі, і ваше поліграфічне обладнання завжди буде в строю.