Киев, ул. Большая Васильковская 132

Специфіка виймання картриджів із друкувальних пристроїв Canon

Принтери Canon тривалий час зберігають статус лідерів у галузі комп’ютерної периферії. Для друку будинку більшість користувачів вибирають струменеві пристрої, а для офісів оптимальні лазерні в силу високої швидкості друку та вищої якості. У цих типах друкувальних пристроїв необхідно з певною регулярністю замінювати картриджі з тонером для забезпечення якісного друку.

Фахівці компанії Greentex service професійно займаються заміною картриджів, встановленням нових. Більш детально з послугою вилучення картриджів можна ознайомитись на сторінці https://greentex.kiev.ua/ , де можна дізнатися актуальні ціни та залишити заявку на виїзд майстра.

Коли потрібне видалення картриджа

Перерахуємо випадки, коли потрібно витягти картридж із принтера:

 • завершення тонера або чорнила;
 • неякісне продрукування зображення;
 • застрягання паперу в принтері;
 • переривання процесу друку;
 • розлучення, ляпки, смуги на надрукованих сторінках.

Етапи вилучення картриджа із струменевого принтера Canon

Щоб дістати картридж із струменевого пристрою Canon, слід увімкнути його в розетку та натиснути кнопку увімкнення. Потім слід дочекатись переходу приладу в активний стан. Подальші стадії виконання робіт:

 1. Відкрити лотки подачі паперу та вихідного папероприймача.
 2. Витягти весь папір.
 3. Відкрийте кришку технологічного відділення. Каретка з картриджами почне пересуватись із настановного майданчика до вікна обслуговування. Категорично забороняється її зупиняти, рухати самостійно.
 4. Відкрити фіксатор картриджа, акуратно його дістати із блока. Потрібно не торкатися енкодерної стрічки, оскільки вона забезпечує правильне розташування каретки, а несправності вимагатимуть значних витрат на ремонт і відновлення.

Картриджі, витягнуті з пристрою, не можна зберігати без належної упаковки. Це може спровокувати висихання чорнила та зниження якості друку. У більшості пристроїв є наклейки з інструкціями всередині відділення для техобслуговування, вони можуть значно спростити виконання процедури.

Як дістати картридж із чорно-білого лазерного принтера Canon

Лазерний чорно-білий принтер Canon потрібно підключити до мережі та чекати на прогрівання пічки. Етапи виконання робіт під час виймання картриджа приладу:

 1. Відкрийте або витягніть ємність для подачі паперу. Цей етап буде потрібний лише для моделей пристроїв, у яких передбачений такий лоток.
 2. Відкрити кришку вихідного тракту – ця дія знадобиться не для всіх приладів з модельного ряду.
 3. Відкрити дверцята технологічного відділення.
 4. Якщо картридж закріплений фіксаторами, необхідно повернути їх. У разі їх відсутності та простого закріплення необхідно повільно та акуратно потягнути за ручку картриджа та дістати його.

Картридж не рекомендується надовго залишати під променями сонця або у яскраво освітленому приміщенні, що спровокує пошкодження фотобарабану.

Як витягнути картридж із кольорового лазерного принтера Canon

Процес кольорового принтера Canon аналогічний діям із чорно-білим приладом. Існують лише незначні відмінності, які варіюються в залежності від конструкції пристрою. Щоб витягнути один із картриджів, може знадобитися спочатку натиснути кнопку, відповідальну за обертання барабана з ними, або витягнути блок з картриджами.

Після вилучення картриджів необхідно забезпечити акуратне поводження з ними, запобігати різким ударам об тверді предмети. Так можна зберегти високу якість друку після заміни тонера та встановлення картриджа в принтер.

Щоб замовити професійне обслуговування принтерів у компанії Greentex Service, можна залишити заявку на сайті  https://greentex.kiev.ua/ , після чого менеджери зв’яжуться та уточнять деталі замовлення, погодять час приїзду майстра.