Киев, ул. Большая Васильковская 132

Сканери Fujitsu


Фуджитсу


Fujitsu досить відома виробництвом високоякісних і високопродуктивних сканерів документів.  Всі сканери від Fujitsu призначені для використання в широкому спектрі застосувань. Вони можуть використовуватися як автономний пристрій або в комплексі робочих станцій.

Сканер Fujitsu,  Як і інші моделі сканерів цієї фірми, вони відрізняються високою якістю сканування.


  • З їх допомогою можна сканувати документи будь-якого розміру, від найменших (наприклад, візитка) до найбільших (наприклад, креслення формату А3).

  • Швидкість сканування цих пристроїв може становити від десяти сторінок до ста вісімдесяти в хвилину.

  • Всі моделі сканерів Fujitsu оснащені автоматичною системою подачі листів.

  • Також в різних модифікаціях сканерів Fujitsu існують симплексні (одностороннє сканування) і дуплексні (дуплексне сканування) системи.

  • Кожен сканер Fujitsu здатний оптимізувати передачу кольору зображення при неякісному відсканованому документі.


Швидкість плюс якість, ось дві головні переваги будь-якої моделі сканера виробництва компанії Fujitsu, включаючи таку модель, як сканер Fujitsu fi 6130.


Купівля сканерів Fujitsu.


Сканер Fujitsu будь-якого класу і будь-якої модифікації простіше і економніше придбати через спеціалізовані інтернет-магазини на зразок сервісу Greentex. У наданих онлайн-каталогах кожна модель сканера Fujitsu має повний опис всіх характеристик. Завдяки цьому вибір досить простий і комфортний. Після того, як вибір зроблений, можна заповнити форму замовлення на сайті, де є дана модель за відповідною вартістю, або зателефонувати за вказаними телефонами і оформити замовлення усно. Крім того, фахівці інтернет-магазину зможуть дати детальну консультацію і відповісти на всі ваші запитання.