Киев, ул. Большая Васильковская 132

Сканери Contex


Contex


Contex була заснована в 1923 році, а розробка і виробництво скануючого обладнання почалися в середині вісімдесятих. За цей короткий проміжок часу
сканер Contex
досяг і зміцнив свої лідерські позиції серед оргтехніки. Сьогодні компанія є лідером в області широкоформатного сканування. І не тільки виробництво обладнання для сканування є основним напрямком діяльності компанії, а й  розробкою програмного забезпечення.


Сканери виробництва Contex зможуть задовольнити вимоги замовника будь-якого рівня, оскільки випускають сканери від професійних з високою продуктивністю до недорогих модифікацій, які мають можливість модернізації.


Особливості сканерів Contex.


Сканери Contex – це, перш за все, широкоформатний друк будь-якого виду зображення. Ці сканери здатні:


  • Розпізнайте найдрібніші шрифти, деталі, будь-які нюанси в зміні відтінку або кольору на картках. Тому ці сканери використовуються фахівцями з геоінформатики.

  • Скануйте будь-який тип носія, будь то папір або тканина, деталь механізму або полотно.

  • Сканери Contex  здатні підключатися до будь-якого широкоформатного принтера, персонального комп’ютера або сервера, і абсолютно точно відтворювати колір.

  • Зі сканерами Contex у вас є можливість налаштувати параметри сканування відповідно до будь-якого виробничого процесу.


Взагалі, зі сканером Contex цілком реально отримати ідеальну копію будь-якого зображення: малюнок на тканині, креслення САПР, карту і навіть витвір мистецтва.


Придбати сканер Contex.

Купити сканер Contex можна через інтернет. На сайтах спеціалізованих магазинів ви завжди знайдете багато пропозицій? наприклад,
послуга Greentex
. Після перегляду онлайн-каталогів і вибору потрібної моделі сканера Contex, ціна якої вас влаштує, замовлений товар буде доставлений вам за вказаною адресою в найкоротші терміни.