Киев, ул. Большая Васильковская 132

Samsung та її новий домашній принтер SL-C430W

Нещодавно одне з підрозділів концерну Samsung, а саме його відділ з розробки і виробництва принтерів, перейшло у власність американської компанії HP. Не можна сказати, що це ніяк не вплинуло на продукцію Samsung, але тенденції в основному позитивні, так як зараз частіше випускаються бюджетні моделі.

І одне з таких пристроїв ми сьогодні і розглянемо. Йдеться про принтер SL-C430W, який відноситься до початкового рівня. Що в ньому особливого і цікавого, розглянемо нижче.

Для початку відзначимо, що новинка є прямим наступником SL-C410W. Якщо бути точніше, то SL-C430W – це вдосконалена і модернізована його версія. Загальні параметри цих двох принтерів однакові – відмінна якість друку і підтримка бездротової технології WiFi.

Новинка має досить непоганий робочий максимум, який становить до 20 тисяч відбитків. Що стосується рекомендованих параметрів, то офіційної інформації про них немає. Правда, можна припустити, що тут цифри будуть скромніше і складуть не більше півтори тисячі сторінок на місяць.

Якість, як для домашнього пристрою, дуже гідне – 2400 на 600 точок на дюйм. Але тут слід зазначити, що це показник, збільшений програмними методами. Хоча, якщо врахувати, що принтер створювався саме як домашній, то якість відмінне. SL-C430W здатний впоратися з фотографіями, але ідеального друку від нього чекати не варто. Адже, в першу чергу, вона спрямована на роботу з текстовими документами.

Маркування картриджів у попередника і його наступника відрізняється, але ємність залишилася на колишньому рівні. Єдиний плюс в тому, що барабанний блок розташований окремо від тонера, а значить, зможе працювати довше. Хоча, з огляду на, що картриджі можна заправляти в цеху не один раз, ці витратні матеріали також прослужать чимало часу.

Швидкість друку SL-C430W непогана, коли справа доходить до чорно-білого друку. За хвилину принтер зробить 18 сторінок. Але кольорових копій протягом хвилини робиться не більше 4 штук.

У принтері немає зайвих лотків для прийому та завантаження паперу. Це можна вважати перевагою, так як габарити SL-C430W залишилися скромними, що важливо для використання в домашніх умовах.

В результаті новинка Samsung – відмінний бюджетний варіант для тих, кого хвилює низька вартість при хорошій якості.