Киев, ул. Большая Васильковская 132

Різновиди офісного паперу IQ


IQ


Офісний
IQ папір
сьогодні вважається одним з найбільш затребуваних брендів серед інших. Даний папір ідеально підходить для абсолютно всіх видів організаційного обладнання. Він простий і зручний у використанні, багатофункціональний, а результатом його використання є зразковий друк для будь-якого типу факсу, принтера або ксерокса (лазерного або струменевого).


Різновиди офісного паперу IQ.


Виробники IQ паперу випускають відразу кілька видів паперу:

  • кольоровий папір IQ;
  • папір для економіки IQ;

  • гладкий папір для вибору IQ;
  • універсальний папір IQ;

  • Папір преміум-класу IQ.


Всі ці види IQ паперу підрозділяються, в свою чергу, на три класи – А, В і С, і відрізняються один від одного своїми технологічними характеристиками.


Переваги використання IQ паперу.


Якщо в офісі або вдома ви будете використовувати тільки папір цієї марки, виграш буде незаперечним в наступному: по-перше, ви отримуєте поліпшену колірну гамму при друку зображень або фотографій, по-друге, надзвичайно швидке висихання чорнила на цьому папері і повне виключення їх розмазування, по-третє, при терті при друці на IQ папері рівень ризику утворення пилу знижується до мінімуму, завдяки технології виробництва сендвіча TRIOTEC.


IQ папір є однією з найбільш екологічно чистих і в той же час,  з найдоступнішою ціною.


Де я можу купити IQ папір?


Придбати папір цієї марки будь-якого типу і типу можна не тільки в канцелярських відділах в стаціонарних магазинах і супермаркетах, а й через Всесвітню павутину. На спеціалізованих сайтах завжди можна переглянути каталоги, прочитати докладний опис всіх характеристик того чи іншого виду IQ паперу і оформити замовлення. Папір також можна замовити оптом для офісу, і при цьому отримати безкоштовну доставку товару за вказаною адресою.