Киев, ул. Большая Васильковская 132

Різновиди картриджів для лазерних принтерів

Особливості та якісні характеристики будь-яких картриджів для друкуючих пристроїв мають вирішальне значення для кінцевого результату одержуваних копій файлових документів. Хоча обладнання для лазерного друку залишається досить дорогим, проте багато успішних великих компаній використовують цю методику для отримання дійсно якісних, часом іміджевих документів. При цьому з підвищенням актуальності патронів для лазерної техніки зростає і їх виробництво, а ціни поступово знижуються. Крім цього. Скористатися послугами може будь-який користувач такого обладнання Послуга заправки Картриджі 

Greentex

, який знаходиться в Києві.  Ремонт лазерного обладнання

 можливий з виїздом нашого фахівця за вказаною клієнтом адресою, включаючи Лівий і Правий береги столиці.

На сьогоднішній день існує кілька варіантів заміни картриджів обладнання лазерного друку. Одні з них дозволяють заощадити на покупці дорогих оригінальних картриджів, інші дають можливість поліпшити якість оригінального відбитка або домогтися необхідних результатів від продуктивностіпринтера або МФУ.

Говорячи про заміну картриджів лазерних принтерів, можна використовувати як оригінальні, так і сумісні картриджі. До оригінальної продукції відносяться ті картриджі, які випускаються виробниками даної оргтехніки. Власне, кожен виробник дає певні гарантії на свою продукцію, які, в принципі, повинні виключати будь-які проблеми при друку примірників. Єдиним недоліком таких патронів є їх висока вартість. Адже іноді їх ціна дорівнює ціні самого обладнання, тому споживачі часто шукають альтернативні рішення.

Замість оригінальних картриджів альтернативою можуть служити так звані сумісні аналоги. Під такими картриджами слід розуміти абсолютно нові вироби або перероблені картриджі, придатні для роботи з певним принтером або МФУ. При цьому варто відзначити, що кожен виробник попереджає свого покупця про те, що використання неоригінальних картриджів може привести не тільки до погіршення якості друку, але і до повного виходу пристрою з ладу. Однак багато споживачів вже знають, що якщо використовувати сумісні аналоги картриджів перевірених брендів, які добре зарекомендували себе на ринку поліграфічного обладнання, то принтер може прослужити не один рік, при цьому якість друку помітно не погіршиться.

Під сумісними картриджами також можна розуміти оновлені оригінальні продукти.  Швидко заправте 

картридж

 новий тонер можна використовувати в нашій майстерні Greentex. У цьому сенсі оригінальний картридж стає багаторазовим. Однак такі дії ніколи не варто проводити самостійно, так як тонер, яким наповнений продукт, дуже токсичний, і заправляти його необхідно в спеціальних умовах за допомогою відповідного обладнання, яке є в нашій майстерні.

Як варіант, наш майстер може відправитися до вас додому або в офіс і встановити картридж, адаптований для багаторазового використання, який обійдеться набагато дешевше, ніж покупка оригінального виробу. Також можлива експлуатація сумісних фарбувальних баків, які випускаються деякими виробниками, гарантуючи безпеку і надійність використання їх продукції.

Зв’язатися зі службою за адресою  заправка картриджів Greentex на Подолі

 в будь-який час, і ви можете бути впевнені в ефективній роботі вашого поліграфічного обладнання.