Киев, ул. Большая Васильковская 132

Витратні матеріали і як на них заощадити

Картриджі в принтерах працюють з певним лімітом друку, який рано чи пізно закінчується. Є тільки два варіанти, як це виправити: купити новий витратний матеріал або заправити старий. Перший випадок має на увазі витрати в межах 100 доларів і більше, в залежності від виробника принтера. Другий варіант набагато дешевше, швидше і простіше. Більш того, існують спеціальні сервісні центри, де цим займуться досвідчені майстри.

Деякі користувачі намагаються заправитися самостійно, але це не найкращий варіант з багатьох причин. По-перше, без знань і навичок можна повністю зламати принтер і тоді ніяка майстерня не допоможе. По-друге, будь-яке неохайне дію – і тонер буде кришитися, але видалити його буде дуже складно.

Крім того, не можна забувати, що виробники оргтехніки роблять все можливе, щоб їх картриджі неможливо було заправити. Для цього використовується програмний і технічний захист: встановлюється спеціальна прошивка, яка відстежує кількість друкованих сторінок, а в чіп впаюється чіп, що забороняє повторне використання картриджа.

Однак такий захист мало що може зробити, коли за справу беруться фахівці. Тим більше, що заправка – це величезна економія і це набагато вигідніше для власників оргтехніки.

І як би виробники не хотіли втратити багатомільйонні доходи, на ринку вже давно існують професійні майстерні, де можуть не тільки заправляти картридж і обходити навіть найскладнішу захист, але і ремонтувати зламану оргтехніку, замінювати браковані деталі, відновлювати повну функціональність принтера. Набагато дешевше і простіше віддати своє обладнання в руки майстрів, ніж купувати нове.

Це лише мала частка інформації, яку можна розповісти про сервісні центри і їх переваги перед покупкою оригінальних витратних матеріалів за завищеними цінами. Але вже досить прийняти зважене рішення і перестати витрачати величезні суми в тих випадках, коли можна заощадити.

Якщо ви вирішили довірити заправку картриджа або ремонт свого принтера сервісному центру, потрібно зайнятися цим відповідально. Довіряти його слід тільки перевіреним гравцям ринку з хорошою репутацією і відгуками. Так ви позбавите себе від шахрайства, заощадите не тільки гроші, а й час і нерви.