Киев, ул. Большая Васильковская 132

ПЗК і СНПЧ


ПЗК і СНПЧ


Системи безперервної подачі чорнила, а простіше кажучи, СНПЧ або перезаправний картридж – PZK – що краще для домашнього або офісного принтера? Цим питанням часто задаються клієнти при покупці друкуючих пристроїв. Щоб відповісти на нього, потрібно знати всі позитивні характеристики і негативні риси обох варіантів. СНПЧ сьогодні можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині або сервісі картриджів. Більш того, у продажу є всі моделі принтерів, тобто можна:

  • купити СНПЧ для Canon;
  • купити СНПЧ для epson;
  • купити СНПЧ для к.с . і так далі.


Позитивні характеристики СНПЧ.


Перш за все, варто відзначити, що при такій системі обсяг кожного кольору становить від шістдесяти до вісімдесяти мілілітрів, а тому заправку доведеться проводити в два, а то і в три рази рідше. Другою перевагою цієї системи є низька ймовірність різкого закінчення чорнила. Завжди є можливість візуально визначити рівень залишку чорнила. І третє незаперечна перевага цієї системи полягає в тому, що в більшості моделей принтерів чіп можна скинути без процесу зняття блоку картриджів.


До недоліків системи безперервної подачі чорнила можна віднести такі фактори, як її складна установка (для установки часто доводиться міняти конструкцію принтера), занадто великі габарити всієї системи, можуть виникнути труднощі з балансом чорнила (їх надходження в картридж може бути занадто великим або, навпаки, недостатнім при непрофесійному використанні системи). І останній мінус, який важливий для роздрібних покупців або користувачів даної системи в домашніх умовах, полягає в тому, що без тривалої заправки або при невеликих обсягах друку чорнило не встигає використовуватися, вицвітає, перегорає, піддаючись світлу,  так як ємності знаходяться зовні.


Переваги ПЗК.


До позитивних якостей перезаправних картриджів можна віднести: легку заправку і простий монтаж, простоту і комфорт у використанні, захист чорнила від впливу світла (картридж завжди знаходиться всередині принтера).


До недоліків ПЗК можна віднести досить часту необхідність заправки, розбирання картриджа (для деяких моделей принтерів) для скидання чіпа, приховування картриджа для візуального контролю рівня чорнила.


СНПЧ також можна купити
для вже існуючого принтера, або при покупці нового друкувального пристрою поцікавитися у продавця про його наявності в конкретній моделі. Ціна СНПЧ сьогодні досить демократична і доступна для кожного клієнта.