Киев, ул. Большая Васильковская 132

Протяжний сканер


Протяжний сканер


У новому столітті, коли технічний прогрес семимильними кроками рухається вперед, нові різновиди організаційного обладнання, в тому числі і сканери, вже нікого не дивують. Так звані вбудовані сканери, вони ж документальні і вони теж затримуються, призначені для сканування виключно вишитих документів. Це пов’язано з принципом роботи механізму сканера протяжки. Він працює, автоматично подаючи папір і витягуючи його перед головою, закріпленою в нерухомості, яка фактично сканує.

Протяжний сканер в основному використовується для діловодства, де основним видом роботи є переклад паперових документів в цифровий формат.


Основні особливості протяжних сканерів.


  • Перше, що відрізняє протяжний сканер від інших типів – висока швидкість сканування. Не всі моделі сканерів можуть похвалитися цією характеристикою. Тому в даних типах цих пристроїв це вважається першим плюсом на їх користь.

  • Ще одним важливим моментом з параметрів протяжних сканерів є можливість сканування обох сторін документа одночасно. Це так само важливо для роботи в офісі з великими обсягами документації.

  • Третя особливість протяжних сканерів полягає в тому, що сьогодні практично всі їх моделі кольорові. Це стане в нагоді при скануванні зображень. Крім того, протяжні сканери практично не мають зниження продуктивності при переході в режим кольорового сканування.


Де можна купити затяжний сканер?


Якщо ви вирішили купити протяжний сканер , в нього обов’язково увійде компакт-диск з програмним забезпеченням. Купити цей тип сканера зручно в інтернет-магазині. Переглянувши електронний каталог, вибравши потрібну модель сканера і заповнивши форму замовлення, ви зможете насолоджуватися його роботою за короткий проміжок часу. Доставка зі складу інтернет-магазину здійснюється в будь-яку точку країни за допомогою кур’єрської доставки або поштових служб.