Киев, ул. Большая Васильковская 132

Професійне заправлення картриджів

Про що думає власник принтера, який познайомився із послугою заправки картриджів? Він радіє тому, що заощадив на купівлі нових картриджів, тому що низка професійних маніпуляцій із заправки коштує значно дешевше. Підігріваний цим почуттям, власник оргтехніки починає замислюватися про те, що може справлятися і самостійно. Прагнення до «халяви» збуджує в голові думка: «А можна ж і зовсім не переплачувати, заправляючи картриджі самому». Перехід від думок до справи у разі відбувається блискавично і часто закінчується плачевно.

Щодня в наш сервісний центр  звертаються за допомогою такі горе-алхіміки, винно простягаючи предмет своєї наруги. Повернути картриджі до життя після невдалої операції навіть досвідченим майстрам вдається далеко не завжди. Вам ще пощастить, якщо в спробах особисто заправити картридж накриється тільки винуватець урочистості, а не весь принтер.

Чому не варто заправляти картриджі самостійно:

  • Хімічна невідповідність

Кожному типу картриджів потрібен індивідуальний сорт тонера, який має пройти попереднє тестування. Вдома зробити це навряд чи вдасться. Порошок, що відрізняється своїми хімічними властивостями, може занапастити роботу всього пристрою.

  • Професійне «розтин»

Дуже важливо ювелірно підібратися до внутрішнього пристрою картриджа. Потім потрібно там все як слід почистити, провести діагностику, заправити новим порошком і так само акуратно привести розхідник у первозданний вигляд. Самостійно це впорається далеко не кожен. Натомість майстри із золотими руками працюють у нашому сервісному центрі .

  • Інструменти та техніка

Не обійтись без професійних інструментів. Щоб очистити картридж, знадобляться тонерний пилосос та витяжка із спеціальними фільтрами. Потраплення тонера в організм небезпечне здоров’ю. До того ж, це речовина мікроскопічного розміру, дуже сипка і напрочуд уїдлива. Уявіть, у якому стані опиниться приміщення, де ви вирішите провести експеримент. Якщо займатися цим вдома, багато часу та сил ви витратите ще й на збирання.

  • Жодної гарантії

Невдалі наслідки самостійного заправлення картриджа не будуть гарантійним випадком. Вам ніхто не зможе відшкодувати шкоду.

Це далеко не повний перелік застережень. Але поспішимо вас заспокоїти: тепер компанія Greentex  заправляє картриджі не тільки в майстерні, а й у вас в офісі чи вдома. Довірити справу професіоналам тепер простіше. Звертайтесь!