Киев, ул. Большая Васильковская 132

Професійний широкоформатний друк за допомогою SureColor SC-P600 від Epson

Для багатьох це буде новиною, але японська компанія Epson вже багато років славиться завдяки широкоформатним принтерам, створеним для професіоналів. І не техніка для домашнього офісу, хоча серед її представників зустрічаються справжні хітові моделі.

Не так давно компанія представила принтер SureColor SC-P600, який обіцяє бути цікавим у всіх сенсах. Його ми і розглянемо в цьому короткому огляді.

Відразу варто згадати, що новинка не відноситься до побутової техніки, а носить суто професійний характер. Він має цілих 9 картриджів під капотом, кожен з яких працює на найвищу якість друкованих зображень. Гарантована ідеальна передача кольору до формату А3.

SureColor SC-P600 коштує близько $900 і позиціонується як помічник для початківців фотографів. Але навряд чи багато хто з них можуть дозволити собі такий принтер, нехай і першокласний.

Крім звичних листів і фотопаперу, новинка може працювати з компакт-дисками, картоном, товщина якого не повинна перевищувати 1,3 міліметра, і полотняними носіями (знахідка для художників).

Картриджі з пурпуровими кольорами заправляються Vivid Magenta – унікальними чорнилом, так як їх позиціонує сам виробник. Принцип і особливості не розкриваються, але обіцяють, що передача кольору буде просто шикарною.

Крім того, в обоймі цілих два чорних патрона. Один призначений для стандартної експлуатації, а другий розроблений з матовими поверхнями. Його чорнило називається матовим чорним.

Якщо узагальнити цю інформацію, то стає зрозуміло, що принтер здатний стати справжнім якісним проривом у своїй сфері і ціновому сегменті. Розробники стверджують, що настирливий «ефект веселки» на цьому пристрої повністю переможений, що не може не радувати любителів всього ідеального в пресі.

Також не можна не сказати про світлостійкість чорнила, яке еволюціонувало від Ultrachrome K3 і тепер має схожу назву Ultrachrome HD. Як повідомляє прес-служба компанії Epson, чорно-білі принти можуть прослужити 200 років, а кольорові – 118, що є досить сміливим твердженням і воно напевно сподобається тим, хто хоче зберігати свої фотографії в альбомі якомога довше.

Що стосується інтерфейсів підключення, то крім стандарту USB і Ethernet, в принтері також є модуль WiFi для сполучення по повітрю з будь-яким пристроєм, включаючи хмарні сховища.