Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтери та МФУ. Особливості та основні відмінності

У сучасному світі, де діяльність багатьох підприємств і організацій здійснюється на комп’ютерах, просто неможливо обійтися без спеціального обладнання, яке відображало б інформацію на фізичних носіях. У зв’язку з цим багато компаній використовують для офісної роботи принтери або багатофункціональніпристрої (МФУ), за допомогою яких можна переносити цифрові документи на папір.

За своєю суттю сучасний принтер являє собою периферійний пристрій, який підключається до комп’ютера для друку тестових або графічних документів. Останнім часом він багатофункціональний, який набув дуже широкого поширенняДрукарські пристрої, які можна не тільки використовувати для відображення електронних файлів на папері, але і робити ксерокопії вже надрукованих документів, сканувати зображення і навіть використовувати їх в якості телефаксим. Власне, для роботи великих організацій використання МФУ краще, ніж простого принтера.

Варто відзначити, що на відміну від звичайних принтерів, які дозволяють друкувати документи на папері в форматі, що не перевищує А 4, сьогодні існують пристрої для широкоформатного друку. Їх можна друкувати у форматах А3 та А2.

Сучасні принтери і МФУ можуть відрізнятися за типом відтворення (друку) інформації. Існують такі типи принтерів:

  • Матриця;
  • лазерні;
  • Струменеві.

У той же час існують універсальні МФУ і принтери спеціального призначення.

У матричних принтерах зображення генеруються на носіях друкуючими головками. Цей пристрій має в своєму складі набір голок, які приводяться в рух електричними магнітами. Головки рухаються на паперових аркушах по спеціальних напрямних. Голки вносяться в певній послідовностіПробиває стрічку фарбою, яка зазвичай міститься в патронах відповідного кольору. У зв’язку з цим після закінчення чорнила такі пристрої вимагають своєчасного Заправка картриджа

.

Що стосується лазерних принтерів, то процес друку на цих пристроях включає в себе п’ятьпослідовних етапів:

  1. прикладання електричного заряду до поверхні барабанної установки;

  2. проходження поверхні фотовала з негативним зарядом під лазером;

  3. тонерна накладка з негативно зарядженим валиком;

  4. перенесення тонера на папір при контакті з листом з позитивним зарядом;

  5. Закріплення тонера на паперовому аркуші.

Перевагами використання лазерних принтерів є досить висока швидкість друку в порівнянні з іншими аналогічними виробами.

Струменеві принтери переносять файли на фізичні носії, такі як МФУ з матрицею. Тобто зображення формується за рахунок використання точок. Однак замість голок в цих пристроях використовується матриця насадок, яка друкує за допомогою рідких барвників. Друкуючі головки часто вбудовані в чорнильні картриджі. У деяких випадках головки є невід’ємною частиною самого принтера, а картриджі використовуються тільки для зміни барвників.

У нашій країні струменеві принтери набули найбільшого поширення. Наш 
Послуга заправки картриджів 

Грінтекс

 пропонує всім бажаючим свої професійні послуги з обслуговування друкарських пристроїв,  ремонту струменевого обладнання

. А в зв’язку з тим, що така оргтехніка вимагає своєчасної заміни елементів, у яких закінчилися чорнило, наші фахівці допоможуть швидко заправляти картридж 

в будь-який зручний для клієнта час в нашій майстерні, або з виїздом за вказаною адресою в місті Києві.