Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтер HP LaserJet Ultra M134fn SOHO MFP: недешевий і з мінімальним функціоналом

Останнім часом виробники поліграфічного обладнання, отримуючи значний дохід від продажу витратних матеріалів для принтерів і багатофункціональних пристроїв, стали використовувати новий маркетинговий хід. Суть в тому, що деякі пристрої пропонуються в комплекті з парою картриджів, вартість яких вже включена у вартість пристрою. Бренд Hewlett-Packard також вирішив скористатися цим ходом, анонсувавши три монохромних лазерних МФУ, в комплект яких входять додаткові картриджі.

Багато користувачів висловили невдоволення таким підходом, так як оригінальні витратні матеріали коштують дорого, а економні покупці набували більш дешеві картриджі або 
заправлений 
в кілька разів більше патрона. Поговоримо про функціонал і можливості монохромного лазерного МФУ HP LaserJet Ultra M134fn.

особливості принтера

Цей пристрій більш функціонально в порівнянні з аналогами – принтером М106w і комбайном М134а. Основними відмінними параметрами є наявність односторонньої автоматичної годівниці, інтерфейсу Ethernet і факсимільного модуля.

Розробники передбачили швидкість друку до 22 сторінок в хвилину, що є стандартним показником для пристроїв цієї категорії SOHO. Перша сторінка друкується за 7,3 секунди, максимальний показник на місяць – 20000 сторінок, рекомендований – від 250 до 2500 відбитків.

У комплект поставки входять три картриджа. Їх конфігурація окрема, тобто з певною періодичністю потрібно міняти ємність з тонером і барабан. Ресурс першого становить 2300 відбитків, другого – 9200. У комплект входить один барабанний блок і три блоки тонера, з цієї причини в назві написано «Ультра». Кожен користувач самостійно вибирає, чи купувати такий принтер з готовими витратними матеріалами, за які потрібно переплачувати, або замінювати їх так, як вони витрачаються в більш простих моделях.

експлуатаційні параметри

МФУ HP LaserJet Ultra M134fn оснащені технологією JetIntelligence, яка передбачає покриття порошку тонеру унікальною полімерною оболонкою. Він допомагає уникнути прилипання порошку, дозволяє використовувати тонер до останнього зерна. Також тонер має низьку температуру плавлення, що підвищує енергоефективність пристрою.

Інші можливості принтера:

• роздільна здатність 600х600 точок на дюйм, які трансформуються в 1200 dpi за унікальною технологією FastRes 1200;

Оцифровка виконується зі швидкістю 11 сторінок за хвилину;

• лоток подачі вміщує 150 середовищ, приймальний – 100, збільшити ці показники за допомогою допоміжних касет неможливо;

Підтримка легальних носіїв (216×356 мм).

Модуль факсу несумісний з кольоровими повідомленнями. Максимальна роздільна здатність – 300х300 точок на дюйм, прийом або відправка однієї сторінки займає 3 секунди. Немає ПК або інтернет-факсу.

Принтери підтримують мобільні хмарні сервіси Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print, фірмовий інструмент ePrint. Панель управління кнопкова, доповнена дворядковим монохромним дисплеєм.