Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтер Samsung SL-C430W: простий і бюджетний, але з бездротовим інтерфейсом

Принтер Samsung SL-C430W: простий і бюджетний, але з бездротовим інтерфейсом. Бюджетний, але зі «зручними наворотами» – така маркетингова характеристика пристрою повністю відображає його можливості і рекомендований спосіб експлуатації пристрою. SL-C430W – це, по суті, давно перевірений пристрій в своїй лінійці, але виробник вирішив «актуалізувати» перевірену механіку принтера під сучасні вимоги до комфорту з боку покупців.

Технічні характеристики Samsung SL-C430W

У новій моделі майже не було ніяких змін, крім конструкційних добавок при складанні ємностей витратних матеріалів, що не вплинуло на збільшення циркуляції на одну заправку, але скоротило час прогріву пристрою для отримання стартового екземпляра. Samsung цієї моделі залишився недорогим пристроєм для дому та сімейного бізнесу. Він має невелику потужність, випускає 2000 принтів і цього, вважають дизайнери, цілком достатньо для домашніх потреб. Пристрій оснащений автономними картриджами, які покладаються на окремі блок-контейнери і які можна замінити асинхронно. Це зручно для споживача і дозволяє економити бюджет на витратних матеріалах. Приємним сюрпризом для споживача стало підвищення якості копії до поверхні 2400х600 точок на дюйм. До нових переваг можна додати моделювання світла і кольору зображення, розтягування півтонів і тіньових поверхонь. Звичайно, пристрій зовсім не досягає повної якості дизайну, але гідне зображення можна отримати на виході після необхідного редагування зображення. Нові можливості Samsung SL-C430W

SL-C430W має швидкість друку 16 монохромних відбитків і 5 повнокольорових відбитків в хвилину. Мізерний столистовий приймальний лоток завершує експлуатаційну характеристику пристрою.

Розробники не стали економити на новому функціоналі для принтера. Він оснащений модулем бездротового підключення до мережі і може управлятися за допомогою різних гаджетів і пристроїв. Програма призначена для відомого спектру додатків, за допомогою яких можна забезпечити весь процес копіювання, моделювання та редагування друкованого зображення. Можливості пристрою не вимагали втручання в роботу процесора. Принтеру залишили 64 Мб оперативної пам’яті і тактову частоту на мінімумі.