Киев, ул. Большая Васильковская 132

Принтер HP Enterprise M501n – надійний і невимогливий варіант для офісу

Деяким компаніям потрібні тільки сучасні технічні рішення, здатні вирішити будь-яку проблему, залишаючись при цьому максимально продуктивними. Для інших досить проста, але надійна техніка, яка виконує завдання без сюрпризів. Саме таким і є Enterprise M501n, і розглянемо його ми сьогодні.

Можливості друку принтера дійсно потужні, адже він може надрукувати близько 100 тисяч аркушів на максимальному піку. Це дійсно вражаючий результат в даному ціновому сегменті. Рекомендоване навантаження, звичайно, нижче – в межах 6 тисяч листів. Але цього цілком достатньо як для середніх, так і для великих офісів з великим оборотом документації.

І такі ємності легко поміщаються в компактний корпус, який не займає багато місця. Більш того, принтер має спеціальний тихий режим, тому працює досить безшумно і нікого не відволікає від справ. А всередині офісу це особливо актуально.

Звичайно, розміри і робота під навантаженням – це добре, але як щодо швидкості? І з нею теж все добре. Протягом хвилини Enterprise M501n здатний надрукувати 43 сторінки. Перший відбиток буде готовий менш ніж за 6 секунд. Це все про формат А4. З А5 принтер впорається швидше і ефективніше – до 65 відбитків в хвилину.

З огляду на, що даний принтер розроблений максимально просто і з акцентом на монохромний друк, високого дозволу він не отримав і користувачам доведеться обходитися показниками 600 на 600 точок на дюйм. Відразу відзначимо, що для тексту і діаграм цього більш ніж достатньо. Якщо потрібно поліпшити і без того оптимальне співвідношення, можна скористатися програмними засобами і збільшити дозвіл до 4800 на 600 пікселів.

Enterprise M501n має один патрон, але в двох модифікаціях – стандартному з робочим ресурсом до 9 тисяч сторінок і поліпшеному – до 18 тисяч. А якщо врахувати, що обидва цих картриджа можна заправляти в майстерні, то на одному витратному матеріалі можна надрукувати в кілька разів більше примірників.

Розробники не забули і про безпеку. Тому при бажанні можна встановити пін-код, без якого неможливо буде запустити будь-який документ в друкованому вигляді. Але головною особливістю Enterprise M501n все ж залишається надійність і довговічність. Для чого його вибирають багато представників середнього бізнесу.