Киев, ул. Большая Васильковская 132

Особливості принтера Canon MF 4410 і лазерного картриджа

Canon MF 4410 3-в-1 Все-в-одному Монохромний лазерний принтер. Це компактний пристрій, що підтримує функції друку, ксерокса і сканера. Він відмінно підходить для використання як вдома, так і в невеликих і середніх офісах. Пристрій відрізняється досить високою продуктивністю і енергоефективністю. При цьому заправка картриджа Canon MF 4410 в

сервісному центрі Greentex

Його виробляють за доступною ціною.

Canon MF 4410 має елегантний корпус, а за рахунок стильного дизайну з чорною обробкою пристрій відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення, зайнявши мінімум місця.

Відмінна якість зображення забезпечується роздільною здатністю 1200 х 600 точок на дюйм. Це дозволяє отримати якісні, чіткі текстові відбитки і відмінну графіку.

Простий у використанні MF 4410 оснащений рідкокристалічним екраном з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що робить роботу з принтером ще простіше. Швидка і ефективна робота пристрою забезпечується також відмінною швидкістю друку, рівною 23 листам в хвилину, а друк 1 листа займе не більше 9 секунд. А завдяки використанню інноваційної технології Quick First Print принтер прокидається з режиму очікування за лічені секунди, споживаючи при цьому всього 3 Вт, що забезпечує значну економію електроенергії.

Кольорові фотографії або зображення скануються з роздільною здатністю 9600 x 9600 dpi. Відскановані файли можна надіслати електронною поштою або зберегти у форматі PDF з можливістю пошуку завдяки MF Toolbox. А якщо потрібно: заправка Canon MF 4410, то її можна зробити навіть своїми руками.

Заправка картриджів Kenon на лазерному обладнанні в домашніх умовах

 

Хоча заправити лазерний картридж Canon набагато складніше, ніж струменевий, проте виконати цю процедуру самостійно може будь-хто. Отже, виконайте наступні дії:

 

 1. За допомогою хрестової викрутки відкрутіть болт збоку патрона і зніміть його кришку.

 2. За допомогою плоскогубців зніміть пружину.

 3. Зміщуючи одну половину патрона щодо іншої, відпустіть сполучні виступи за принципом шарніра.

 4. Від’єднайте картридж на дві половини і акуратно, намагаючись не торкнутися робочої поверхні, витягніть фоторецептор (якщо він зносився, замініть деталь на нову).

 5. Витягніть шихтовий валик і очистіть його ганчіркою без ворсу.

 6. Відкрутіть два болта, зніміть очищувальне лезо, протерши його ганчіркою без ворсу.

 7. Очистіть бункер від використаного порошку тонера за допомогою спеціального пилососа з тонером типу 3М.

 8. Також очистіть ущільнювальні прокладки.

 9. Відкрутіть болт, зніміть бічну кришку з іншого боку патрона 4410.

 10. Зніміть магнітний вал з підшипниками ковзання.

 11. Протріть підшипники ганчіркою для протирання без ворсу.

 12. Відкрутіть ще два кріпильних болта, зніміть дозуюче лезо.

 13. Залийте тонер HP LJ P1005 в кількості приблизно 80-90 грам (якщо ви використовуєте інші тонери серії HP, майбутня якість друку помітно погіршиться).

 14. Повторно зберіть картридж: З’єднайте дві половинки картриджа, вставивши трубчасті шарнірні половинки в отвори з обох сторін пристрою.

 15. Вставте пружину на колишнє місце.

На цьому процедура заправки MF 4410 завершується

можна вважати завершеним. Насправді Заправити картридж Canon

своїми руками цілком можливо .