Киев, ул. Большая Васильковская 132

Переваги принтерів Canon

У більшості випадків виробники орієнтуються при виготовленні поліграфічного обладнання на потреби і переваги споживачів. Власне, саме тому відомий японський бренд Canon користується надзвичайним попитом у покупців по всьому світу. Також цій компанії віддають перевагу багато досить великі офісні та видавничі підприємства, а також невеликі компанії. Це тому, що Kenon пропонує найякісніші та найекономічніші струменеві та лазерні принтери та МФУ, Швидко заправити картридж до чого не складно, якщо звернутися в сервісний центр Greentex в Києві.

 

При виборі принтерів Canon, лазерних або струменевих, слід звертати увагу виключно на їх функціональність, на їх призначення. На даний момент існують такі пристрої від цього бренду:

 

  • для листового друку – монохромні;

  • для листового друку – повнокольорові;

  • Для безперервного друку – кольорові і чорно-білі.

 

Якщо потрібно друкуючий пристрій для спеціалізованого офісу, то лінійка МФУ від Kenon може включати в себе 4 або 5 пристроїв для друку, копіювання, сканування, зберігання, передачі даних. Наприклад, сьогодні компанія пропонує спеціальний прилад – зображення RUNNER 1435. При цьому будь-яке поліграфічне обладнання від Canon відрізняється такими якісними характеристиками, як надійність, простота в обслуговуванні, компактність. Але головними особливостями цієї методики є:

 

  • низька вартість друку;

  • низька споживана енергія;

  • широкі можливості підключення;

  • сумісність з іншими пристроями, а також різними операційними системами;

  • безпека принтерів з віддаленими користувачами;

  • забезпечення захисту та зберігання інформаційних даних.

 

Принтери Kenon ідеально підходять для «домашнього» офісу. Якщо ви працюєте вдома, кращого пристрою для друку ви не знайдете. Домашнє МФУ Canon – найкращий інструмент для виготовлення як чорно-білих текстів, так і друку, який можна порівняти з високоякісним друком у спеціальних лабораторіях. Сучасне обладнання від японського виробника підтримує зв’язок через USB-порт і мобільні апаратні пристрої, які працюють за рахунок використання Wi-Fi. Якщо ви хочете відправити файл на друк, тепер це можна зробити навіть без персонального комп’ютера.

 

На сучасних ринках автономні принтери Canon представлені великою кількістю опцій. Це і багатофункціональні пристрої, які поєднують в собі функції сканування, копіювання, друку (наприклад, Canon Pixma), і спеціалізовані пристрої для фотодруку (наприклад, PRO і компактні пристрої Selphy). Крім цього заправка картриджів Kenon Завжди набагато дешевше, ніж для іншого обладнання. А для струменевих принтерів завжди є можливість встановити СНПЧ.

 

До незаперечних переваг поліграфічного обладнання від Kenon можна віднести ще й те, що співвідношення ціни і якості в даному випадку насправді ідеальне. А якщо потрібен терміновий заправка картриджів Canon – звернутися в сервісний центр Greentex, який працює цілодобово за доступними цінами. Крім цього Заправка картриджа Kenon Це не займе багато часу, адже в компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Також наші майстри професійно займаються обслуговуванням оргтехніки, працюють з виїздом в будь-який район Києва, допомагають відремонтувати будь-які ваші друкарські машини або замінити деталі.