Киев, ул. Большая Васильковская 132

Переваги друкувального пристрою Canon MF 4120

Заправка картриджа Canon MF 4120багатофункціонального пристрою, що поєднує в собі функції  принтера, сканера і ксерокса в стильному компактному корпусі, можлива в сервісному центрі Greentex

у Києві. Наші досвідчені, висококваліфіковані фахівці легко і якісно заправка MF 4120 за лічені години. Цей пристрій дозволяє робити Лазерний монохромний друк зі швидкістю приблизно 20 сторінок в хвилину, при цьому кожна сторінка з’явиться за 9,6 секунди. У той же час принтери MF 4120 дозволяє економити робочий час.

Принтер MF 4120 Також має можливість: двосторонній друк. Функції копіювального апарату цього пристрою дозволяють за один етап виготовити близько 99 копій документів. Зручність масштабування, яке розташовується в діапазоні від 50 до 200 відсотків, можливість зміни з кроком в один відсоток, дозволяє створювати необхідні розміри документа. Також можливе проведення кольорового планшетного сканування у відомому форматі PDF, яким дуже зручно керувати з персонального комп’ютера за допомогою фірмового програмного забезпечення. Також МФУ має можливість сканування будь-яких файлів зі стандартною роздільною здатністю, а також з поліпшеною роздільною здатністю 9600 х 9600 точок на дюйм.

 

Крім того, принтер має спеціальний об’ємний лоток, призначений для подачі паперу місткістю до 250 аркушів формату А4, а також видачі готових 125 примірників. З великим об’ємом пам’яті (32 Мб) картридж MF4120 Швидко справляється з завданнями друку і не навантажує комп’ютер. Панель управління має зручний рідкокристалічний дисплей на двох лініях з можливістю виконання різних функцій навіть без використання комп’ютера.

MF 4120 просто підключається до будь-якого комп’ютера (або ноутбука) через USB 2.0 (або інші версії). Габарити принтера складають 390 х 432 х 297 мм, а важить він 12 кг, що не так вже й багато, враховуючи подібні інструменти друку. Компактні розміри допомагають розмістити такий принтер на домашньому робочому столі, а сучасний дизайн може вигідно доповнити інтерфейс будь-якого офісу або обстановку в домашньому офісі. Споживаної потужності достатньо для підтримки робочих властивостей пристрою в так званому «сплячому режимі», заощаджуючи при цьому електроенергію.

 

Принтер оснащений спеціальними драйверами, які встановлюються виробником. Вони дозволяють легко встановити Canon mf 4120 на Mac OS X 10.2.8 – 10.4, Windows Vista, Windows XP SP1, SP2, Windows 2000 Professional SP2, SP3, SP4 та інші. MF 4120 Canon підтримує функції пристрою в повному обсязі.

Коли виникає необхідність заправка Canon MF 4120, користувач зазвичай хоче купити оригінальний картридж. Звичайно, такий витратний прилад має  високі якісні показники, а оригінальний тонер видає тексти, а також графічні зображення з максимально чіткими стилями.   Однак вихід картриджа обмежений 2 тисячами сторінок. Заміна тонера (Canon carridge refueling) можна здійснити в нашому сервісному центрі Greentex в Києві в будь-який час доби. Заправка картриджів для лазерних принтерів – складний процес, який рекомендується довіряти тільки справжнім фахівцям. Заміна картриджа своїми руками може пошкодити принтер.

В цілому можна зробити наступні висновки щодо використання МФУ МФП 4120:

 

  • друк великої кількості примірників;

  • економія енергії та простору;

  • зручна навігація;

  • підключення до різних операційних систем;

  • можливість легкої і швидкої

    заправки картриджа Kenon

    ;

  • висока роздільна здатність документів, фотографій.

Власне, всі технічні характеристики цього пристрою дозволять легко роздрукувати, скопіювати і відсканувати навіть в домашніх умовах.