Киев, ул. Большая Васильковская 132

Позитивні характеристики патронних патронів


Покровитель


Картриджі з картриджним тонером призначені для використання в лазерних принтерах з монохромним друком. Ці картриджі є найбільш економічно вигідним рішенням при виборі даного виду витратних матеріалів. Картриджні картриджі підійдуть тим, хто часто користується принтером і займається друком у великих обсягах.


Картриджі Patron рекомендовані виробниками для багаторазових заправок тонером. Така тривала гарантія обумовлена якісними матеріалами, які використовуються при виготовленні корпусу, і в подальшому забезпечують довгострокову економію бюджетних фінансів.


Позитивні характеристики патронних патронів.


Серед позитивних характеристик цього типу патронів можна відзначити наступні особливості:


  • Перший – це високий потенціал цього патрона. Без додаткової заправки картриджі патрона  друкують понад 1600 аркушів формату 
     

     

    А4.


  • По-друге, універсальність цих картриджів обумовлена великою кількістю моделей принтерів, на яких їх можна використовувати.

  • І по-третє, ресурс цих картриджів і якість їх друку завжди підтверджуються результатами тестування, яке проводиться відповідно до міжнародних стандартів STMC.


Де можна купити патронні картриджі?


Сьогодні, щоб придбати якісні фірмові патронатні картриджі для свого друкарського пристрою, зовсім не обов’язково їздити в численні магазини і салони електроніки. Досить знайти кілька спеціалізованих сайтів на зразок сервісу Greentex, не виходячи з дому в інтернеті і оформити замовлення – заповнивши спеціальну форму або зателефонувавши за вказаними телефонами. Варто відзначити, що також ви можете отримати детальну консультацію фахівця по телефону, менеджери з продажу дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вибрати картридж.