Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чому заправкою картриджів має займатися професіонал

Найбільшого поширення у 21 столітті набули лазерна та струминна технології друку. У першому випадку для заправки застосовується порошок дрібнодисперсний – тонер. При використанні другого варіанта опустілий картридж заправляється за допомогою спеціальних рідких чорнил. Головна помилка більшої частини кустарних заправників – впевненість у тому, що вищенаведених відомостей їм цілком достатньо для того, щоб якісно виконати роботу. На жаль, ця помилка часто є причиною сумних наслідків техніки.

Чого не знають кустарні майстри

Тільки кваліфіковані фахівці знають, що заправка, наприклад, картриджів HP відрізняється від аналогічної процедури з продукцією Samsung або Kyocera. Ряд особливостей мають і розхідники Xerox, не знаючи яких майстер без підготовки може тільки зіпсувати виріб. Потрібно зрозуміти: єдиного алгоритму заправки для всіх модифікацій картриджів просто не існує. Для будь-якої моделі є своя схема, при цьому знати всі нюанси буде тільки професіонал, який має в своєму розпорядженні для проведення якісної роботи необхідне оснащення і відповідні витратні матеріали. Нічого з цього арсеналу домашній майстр не має.

Заправка картриджів та електронні чіпи-блокатори

Ще одна непереборна перешкода для домашніх заправників – електронні чіпи, що блокують, мають досить складний пристрій. Такими мікросхемами оснащуються майже всі сучасні версії картриджів для лазерних принтерів. Фахівці сервісу https://greentex.kiev.ua/  інформовані про особливості всіх чіпів-блокаторів, які встановлюються у сучасних популярних моделях картриджів. Тому їхня заправка в стінах центру завжди проводиться якісно. Картридж повністю зберігає функціональність, якість друку також залишається високому рівні.

Чіпи-блокатори покликані вирішувати різні завдання. Вони забезпечують нормальну роботу друкувальної техніки, можуть блокувати пристрої після досягнення фіксованої виробником кількості надрукованих сторінок. Вбудована мікросхема може також перешкоджати повторній заправці картриджів. Проблема вирішується у разі перепрошивкою принтера чи заміною чіпа. Без цих процедур пристрій просто не друкуватиме і з повністю заправленим розхідником. Фахівці Greentex  легко справляються із цією складною процедурою. При цьому для заправки в сервісному центрі використовується виключно високоякісний тонер, який кустарні майстри не купують через його високу роздрібну ціну.