Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чому заправка принтерів – справа професіоналів?

Заправка картриджів для лазерних принтерів повинна виконуватись лише професіоналами. І це незважаючи на схожий пристрій усієї подібної техніки. Здається, немає нічого простіше, ніж самостійно заправити принтер. Усього й треба що заповнити спорожнілий резервуар картриджа новим порошком, званим тонером, а потім поставити розхідник у машину – і вуаля! – Можна насолоджуватися високоякісним друком.

Насправді все значно складніше, адже ця нехитра, на перший погляд, процедура – справа відповідальна і вкрай важлива, що супроводжується масою специфічних нюансів. І знати про кожного з них може лише справжній професіонал, який чудово розуміється на специфіка заправних робіт  і може із закритими очима відрізнити одну модель принтера від іншої.

Зрозуміло, будь-який власник принтера може самостійно взятися за таку роботу, довірившись власному чуттю та відеороликам із популярних інтернет-ресурсів. Але хорошого результату не може гарантувати ніхто, тому якщо у вас є зайві гроші на покупку нового картриджа або навіть заміну всього пристрою в особливо серйозних ситуаціях – нічого не бійтеся і сміливо йдіть назустріч мрії про самостійну заправку картриджа.

Які ж ризики таїть у собі самостійне заправлення картриджа?

  • По-перше, найпоширеніша неприємність, яка стосується практично всіх новачків – чудовий шанс забруднити себе і все навколо стійким чорнилом. До того ж, порошок для лазерних принтерів ще небезпечний для здоров’я при вдиханні. Тому дотримуйтесь техніки безпеки, використовуйте рукавички, марлеву пов’язку або респіратор. Але це не забезпечує абсолютного захисту.
  • По-друге, самостійно заправлені лазерні картриджі залишають негарні сліди на папері, а якість самого друку залишає бажати кращого. Іноді ж зовсім заправлений картридж відмовляється видавати хоч якесь чорнило і зрадливо мовчить. У всіх цих випадках говорити про друк серйозних документів, ясна річ, не доводиться.
  • По-третє, якщо один раз власнику вдасться самостійно засипати порошок у бак картриджа, це не свідчить про те, що й інші рази все пройде також гладко. Тому можна сміливо сказати, що господар пристрою, який виконує самостійну заміну чорнила, балансує на краю прірви. І фінансова розплата за такий ризик може бути просто дорівнює вартості самого принтера.

Можна нескінченно застерігати авантюристів від виконання заправки вдома, але охочі виконати таку процедуру завжди перебувають. І потім вони змушені звертатися до нас, не повторюйте їхніх помилок, заощаджуйте собі час та нерви. Це дешевше, ніж здається.