Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чому вигідно здати на переробку використані картриджі для принтерів

Більшість користувачів принтерів позбавляються використаних картриджів, коли в них закінчується порошок і купують нові. Тому згідно з даними екологічного дослідження на звалища у світі викидають понад триста мільйонів використаних картриджів для принтера щороку. Цифра вже сама по собі вражає, ця кількість сміття зростає рік у рік колосальними темпами. У наш економічно непростий час незрозуміло навіщо просто викидати те, що за незначного доопрацювання може послужити ще не один раз. Можна продати використаний картридж до спеціалізованої компанії, причому це досить вигідно. Чому це справді так? Справа в тому, що корпус картриджів для принтерів виготовляють з особливо міцного, довговічного пластику. Він зовсім не піддається зносу під час друку, може служити ще довго протягом кількох циклів заправки картриджа, якщо користувач сам його не зашкодить. Фахівці знаходять до картриджа підхід, який дозволяє йому служити кілька циклів заправок.

Компанія «Greentex service» вважає, що подібний тип використання картриджів перспективний з економічної та екологічної точки зору. Її фахівці вирішили запропонувати користувачам прогресивний спосіб їхнього вторинного використання, що супроводжується отриманням суттєвої вигоди для власників фірм. Наша компанія надає можливість оптимізувати витрати на обслуговування принтерів. Нам можна продати будь-які непотрібні картриджі, які вже використані, були куплені помилково, не підійшли до ваших принтерів, зламані. Нічого надприродного робити не треба. Треба просто привезти їх до наших офісів, вони розташовані неподалік метро.

Якщо ви вважаєте, що ми з них отримуємо рідкісні та дорогоцінні метали, то це не так. Все набагато простіше. Ринок вторинної переробки, заправки картриджів та інших розхідників для офісної техніки з функцією друку демонструє вражаюче зростання порівняно з виробництвом. Все більше світових виробників офісного обладнання воліють відновлення деталей, що вже були у використанні.

Це відбувається з таких причин:

  1. Відновлення чи вторинна переробка деталей офісної техніки дозволяє скоротити витрати наполовину порівняно з виробництвом нових оригінальних витратних матеріалів.
  2. Ще вторинне використання допомагає скоротити кошти для організації утилізації побутових відходів, які розкладаються насилу. Вторинне використання сприяє дбайливому ставленню до навколишнього середовища.

Слід зазначити, що вторинна переробка розхідників до принтерів друкується виконується виробниками без шкоди якості. Це дозволяє споживачам заощадити кошти на покупку нових оригінальних комплектуючих до офісної техніки, призначеної для друку.

Виходить, що скупка картриджів, що були у використанні, приносить вигоду продавцю і покупцю. Компанії це дозволяє отримувати зиск, інвестуючи кошти у вторинну переробку. Потенційному продавцю скоротити витрати на друк документів та позбутися використаних розхідників. Водночас ми покращуємо екологічну ситуацію. Щоб продати нам непотрібні картриджі або їх заправити, можна звернутися сюди. https://greentex.kiev.ua