Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чому варто вибрати папір Xerox?


Ксерокс 5


Компанія Xerox, крім виробництва електронного обладнання для кузова, також займається виробництвом всіх витратних матеріалів, в тому числі і паперу. Папір Xerox випускається різних форматів: А3, А4, А5.


Будь-який вид паперу Xerox є сьогодні міжнародно визнаним стандартом якості паперу для роботи в офісі на друкувальних пристроях. Наприклад, папір Xerox colotech є каландованим, некрейдованим папером без крейдування, і вважається відмінним варіантом для роботи з кольоровим друком. Будь-яка папір Xerox дозволяє домогтися найвищої якості друку.


Чому варто вибрати папір Xerox?


Будь-який тип і розмір паперу Xerox, включаючи папір виконавця Xerox, також є ідеальним рішенням з точки зору економічної ефективності. По-перше, його вартість доступна, ціни доступні. А по-друге, такий папір підходить практично для будь-якого виду друкарського пристрою. Більш того, з папером від Xerox у вас не виникне проблем з роботою принтера, так як вона виготовлена у відповідності з усіма міжнародними нормами і стандартами якості, не заклинює і не рветься при друку.


П’ять основних видів паперу Xerox.


Xerox виробляє п’ять основних видів друкарського паперу:


  • Xerox Business – використовується для лазерного друку;

  • Xerox Office  універсальний у використанні;

  • Xerox Perfect Print  – клас C plus;

  • Xerox Premier  – класу А, випускається в широкому діапазоні не тільки форматів, але і градації щільності;

  • Xerox Recycled  – це екологічно чистий вид паперу, виготовлений з перероблених матеріалів.


Де можна купити папір Xerox?


Всі різновиди паперу Xerox з повним описом кожного виду можна придбати в інтернет-магазині. Перший крок, який для цього необхідно зробити – вибір необхідного виду паперу в електронному каталозі товарів. Тоді, заповнивши форму замовлення, ви отримаєте папір Xerox прямо додому або в офіс в найкоротші терміни.