Киев, ул. Большая Васильковская 132

Планшетний сканер


Планшетний сканер


Сучасне століття інновацій і цифрових технологій вже неможливо без використання сканера – пристрою, за допомогою якого будь-який паперовий друкований документ або навіть тривимірний об’єкт можна легко перетворити в електронний формат. Крім того, сучасний планшетний сканер легко зробить кольорову цифрову версію вашого відсканованого об’єкта.


Як вибрати планшетний сканер?


Для того щоб правильно вибрати планшетний сканер, купити його і не розчаруватися в його роботі в подальшому, важливо при виборі орієнтуватися на наступні моменти:


  • Першим основним параметром цього пристрою є його дозвіл. Саме розмір і можливість збільшення отриманого зображення для подальшої корекції і друку безпосередньо залежить від значення дозволу.

  • Також важливо вибирати між оптичним і інтерпольованим дозволом сканера. Пам’ятайте, що оптичний дозвіл дає характеристику якості оптичних механізмів сканера.

  • І ще один важливий параметр – швидкість сканування. Пов’язано це з тим, як пристрій підключено до персонального комп’ютера і самою механікою. В даний час існує два способи підключення: через LPT-порт і USB-порт. Другий варіант, безсумнівно, більш зручний, так як не вимагає додаткових батарей.


Де і як купити планшетний сканер?


Сьогодні планшетні сканери продаються в будь-якому супермаркеті стаціонарної електроніки і в спеціалізованому інтернет-магазині. Звичайно, купувати сканер через інтернет вигідніше і економніше. Це пов’язано з більш низькою ціною даних пристроїв і умовами продажу (наприклад, часто в ціну покупки входить доставка товару і професійне підключення сканера до комп’ютера з пробним відбитком). Крім того, оформивши замовлення в інтернет-магазині, можна заощадити значну частину власного часу.