Киев, ул. Большая Васильковская 132

Перепрошивка друкувальних пристроїв

Всі творці сучасної оргтехніки борються за те, щоб убезпечити свої розробки від небажаного вторгнення до їхнього внутрішнього пристрою. Очумілі ручки деяких винахідників вже дісталися лазерних картриджів і навчилися їх заправляти. Такий підхід пішов у розріз із інтересами компаній-виробників. Фірми отримують великий відсоток прибутку від продажу не так самих принтерів, як оригінальних картриджів. Тому з боку виробників почали вживати заходів щодо боротьби з самодіяльністю.

Друковані устрою стали більш просунутими з допомогою застосування інтелектуальних аспектів. Принтери розпізнають, що картридж заправлено повторно, і в таких випадках блокують процес друку. Чітко відстежується скільки тонерного порошку знаходиться в картриджі. Але ось абсурд, статистика враховує не реальну заповненість бункера картриджа, а кількість сторінок, що пройшли друк. Зі свого боку виробники мають конкретну мету: збільшити продажі розхідників і не дати дилетантам заощадити на послугах професіоналів. Отже, перешкодити самостійній заправці картриджів. Але якого користувача влаштує такий стан справ? Тут ми й виходимо на стежку війни з виробником. Завдання нашого сервісного центру  — допомогти власникам оргтехніки у цій нелегкій боротьбі.

А тепер докладніше про суть справи. Облік тонера та блокування роботи пристрою під час повторного заправлення картриджа регулює спеціальна мікропрограма. Це і є основна перешкода, яку треба усунути. Процес, коли місце підступної мікропрограми встає нове програмне забезпечення, і називається перепрошивка принтера або МФУ.

Небагато про те, як це відбувається. У розібраному вигляді принтер з’єднується з персональним комп’ютером за допомогою спеціального інтерфейсу. Нехай у хід відповідні допоміжні програми, комп’ютер приступає до операції з прошивки апарата. Лікувальним процедурам піддаються всі, хто потребує допомоги нутрощі. На виході ми отримуємо оновлений пристрій, готовий до подальшої експлуатації на основі картриджів, повторно заправлених. За комплекс заходів необхідно буде заплатити, але суттєвий плюс у тому, що захід достатньо провести одноразово. Зате потім ви зможете економити на розхідниках і успішно користуватися принтером, доки він остаточно не вийде з ладу.

За аналогією із заправкою картриджів багато власників принтерів та МФУ почали намагатися перепрошувати свої пристрої за інструкціями з інтернету. Як відомо, Всесвітня павутина кишить різними посібниками до дії. Однак, дилетантський підхід у цій справі загрожує небезпечними наслідками. Хоч як це парадоксально, але в пориві вдихнути нове життя свого багатофункціонального помічника, можна зовсім його занапастити. Справа в тому, що пристрій кожної друкувальної техніки індивідуальний, і підхід до неї потрібен відповідний. Наприклад, в одному випадку видалення чіпа шкідливої мікропрограми буде обов’язковим, а в іншому можна обійтися і без цього. Процедура тільки на перший погляд здається простою та невинною. Але без досвіду у цій галузі та спеціального обладнання можна наламати дров. Вийде собі дорожче.

Чи варто ризикувати життям вашого друкувального пристрою у спробах заощадити на послугах професіоналів? Відповідь очевидна. Будьте розсудливим користувачем, довірте турботу про ваш пристрій майстрам нашого сервісного центру . Приходьте, допоможемо!