Киев, ул. Большая Васильковская 132

Домашній принтер – Canon LBP-800

Якісну, досить швидку і економічну друк в домашніх умовах зможе надати користувачам принтер моделі відомого японського виробника Canon – LBP 800. При цьому пристрій можна ефективно використовувати в невеликих офісах, де не потрібно щодня друкувати велику кількість документів. Дана модель являє собою монохромний принтер, який може друкувати 8 сторінок тексту в хвилину при роздільній здатності 600 х 600 точок на дюйм. Пристрій оснащений лотком для подачі паперу на 125 аркушів, який розташований у верхній частині машини. На виході пристрій може виготовити 100 копій роздрукованих документів. Такі характеристики дозволяють друкувати документацію в досить великих обсягах без необхідності додавати листи руками.

Принтер LBP 800 досить компактний (345 х 266 х 312 мм). Він не займає багато місця, тому його можна розмістити прямо на робочому столі. А на друці заощадити кошти допоможе вбудований режим економії порошку тонера і спеціальний енергозберігаючий режим. За допомогою пристрою можна відтворювати друк на плівках, глянцевому папері, конвертах, матовому папері та етикетках (чорно-білих). Пристрій має невеликий обсяг пам’яті – 0, 512 Мб, однак, цього цілком достатньо для вирішення невеликих завдань в домашніх умовах. Принтер можна підключити до комп’ютера через двонаправлений паралельний порт. Апарат споживає приблизно 100 Вт під час друку та 3 Вт у режимі очікування. Це дозволить не натискати багаторазово кнопки включення і виключення пристрою.

До недоліків принтера LBP 800 можна віднести лише  трохи застарілий вихід для підключення до комп’ютера, який, втім, присутній на сучасних комп’ютерах і ноутбуках. Також пристрій користується досить слабкою підтримкою драйверів. Драйвер цього пристрою підтримує такі операційні системи, як Windows 95, 98, NT4.0 і XP. Це означає, що користувачі систем Windows 7, 8 і вище не зможуть нормально користуватися пристроєм. З іншого боку, для власників старих комп’ютерів зі встановленою звичайною ОС Windows (яких в нашій країні не так вже й мало) налаштувати драйвер для принтера canon LBP 800 буде досить просто.

Картриджі для моделі принтера Canon LBP 800 випускаються на ринку в двох варіантах – Canon EP-22, а також аналогічному сумісному пристрої HP C4092A. Ці патрони мають приблизно однакову вартість, те ж саме стосується і їх технічних характеристик. Виробник вказує ресурс витратних матеріалів на 2500 сторінок при 5% заповненні листа інформацією. При цьому якісний друк забезпечить використання якісного тонера і самих деталей картриджа.

Якщо пристрій починає відображати блідий друк, при якій пропадає чіткість тощо, значить, пора заправляти картридж Canon LBP 800. Процес такої заправки досить складний і трудомісткий, що, відповідно, вимагає необхідних навичок і умінь. Тому для реалізації Заправка LBP 800 Слід звертатися в спеціальні майстерні. Наш Сервісний центр Greentex, яка займається своєю професійною діяльністю на території міста Києва, надає всі послуги, пов’язані з ремонтом і заправка картриджів Kenon. Тому, щоб ваші самостійні дії не перетворилися в ремонт, на який доведеться витратити досить великі гроші, краще відразу звернутися до фахівців і провести Заправка Canon LBP 800 з найменшою загрозою для роботи принтера.